Американці бачать у Байдені збереження «закону і порядку»

0
160

 Половина американців вважають потенційного кандидата в президенти США від Демократичної партії Джо Байдена тим, хто уособлює збереження «закону і порядку». Нове опитування від Washington Post та ABC News показало, що Байден лідирує над Дональдом Трампом у питанні “злочинності та безпеки” на дев’ять відсотків –  50% проти 41%.

Соціолог Аарон Блейк каже, що результати опитування є відголосом досліджень інших соціологів. Опитування від Pew Research Center, проведене в середині червня, показав, що Байден випереджав Трампа 46% проти 43% у питанні, який кандидат міг би «ефективно розв’язувати питання правоохоронної діяльності та кримінального правосуддя». 

Також опитування від Kaiser Family Foundation у кінці травня безпосередньо питав респондентів з формулюванням «закон і порядок». Результати показали, що виборці вважають, що Байден впорається зі збереженням цих принципів – 51% проти 41%. Це практично ідентичний результат опублікованого сьогодні опитування від The Post та ABC.

Опитування від The Post та ABC на загальнонаціональному рівні показав, що демократ Байден по всій країні збільшив свій відрив від республіканця Трампа до 15 відсотків. З усім тим, відрив Байдена скорочується серед потенційних виборців – 54% проти 44%. Схвалення роботи Трампа зараз становить 39%.

Перед цим опитування консервативного телеканалу Fox News показав, що різниця між кандидатами лише 8%.

Журнал The Economist впевнено прогнозує перемогу Байдена як у загальнонаціональному голосуванні, так й серед колегії вибірників. Байдену віддають 9 з 10, або 89%, на перемогу в колегії вибірників і більш ніж 19 з 20, або ж 98%, на перемогу у загальному голосуванні. Аналітики журналу вважають, що Байден збере 345 голос вибірників за необхідних 270. І шанси Байдена тільки збільшуються. Трампу дають 193 голоси колегії. А крива президента продовжує сповзати.

Байден значно випереджає Трампа серед небілих виборців, а жінки і молодь на шляху до того, що з ще більшою перевагою, ніж Гілларі Клінтон, вибрати Байдена.

Але колишній віцепрезидент також зрівнявся з Трампом серед виборців чоловічої статі, білих і людей середнього і старшого віку. Чотири роки тому ці електоральні групи стали основою перемоги Трампа на виборах президента США.

Перед цим газета The York Times з посиланням на джерела в кампанії Трампа писала, що навіть внутрішні опитування президента США показують його відставання від Байдена.

Відзначимо, що у Байдена кращі показники, ніж у будь-якого іншого кандидата в президенти США починаючи з 1992 року.

Він перший кандидат в президенти, який випередив чинного главу Білого дому в кожному травневому опитуванні, як Джиммі Картер зробив це в 1976 році. Картер, звичайно, переміг на тих виборах.

Середнє лідерство Байдена над Трампом на національному рівні в середньому ніколи не опускалося нижче 4% і зазвичай перевищувало цей показник.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here