Байден назвав неприйнятними методи боротьби Трампа з протестами у Портленді

0
245

Демократ вважає, що застосування військових сил для врегулювання дій протестувальників лише розпалює конфлікт в країні. 

Потенційний кандидат у президенти США від демократів Джо Байден, звинуватив адміністрацію Дональда Трампа у використанні недопустимих методів придушення протестів у Портленді, штат Орегон, повідомляє агентство Reuters.

Представник демократів додав, що федеральні агенти жорстоко атакували мирних протестувальників і затримували людей. 

«Наш президент налаштований сіяти хаос і розбрат, замість того, щоб розв’язати ситуацію мирним шляхом», – сказав Байден у своїх перших публічних коментарях щодо заворушень у Портленді.

Трамп і Міністерство нацбезпеки США підтримують дії федеральних агентів у Портленді, намагаючись захистити федеральну власність, адже у місті відбуваються масові протести проти расової несправедливості.

Мер Портленда проти присутності федеральних агентів у місті, а генеральний прокурор штату подав позов на агентів, адже ті затримували людей без відповідних причин. Демократи вимагають проведення внутрішнього розслідування від Міністерства нацбезпеки США.

У понеділок Трамп запропонував відправити правоохоронців до інших міст, заявивши, що мери від Демократичної партії не здатні контролювати злочинність.

Джо Байден зазначив, що офіцери мають право захищати федеральну власність, але це можна робити не вдаючись до жорстоких дій, котрі лише розпалюватимуть ворожнечу в країні.

Водночас, представники Трампа заявили, що кандидат у президенти від демократів покриває злочинців. 

«Байден звинуватив правоохоронців у розпалюванні конфлікту, тоді як самі протестувальники буквально розпалюють пожежі в поліцейських відділках. Він явно втратив можливість реально оцінювати ситуацію і провалив тест на лідерство», – коментує директор з питань комунікації кампанії Трампа Тім Мурто. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here