Чикаго: Вгадайте, скільки часу треба чекати в офісі DMV? (відео)

0
759

Ми отримали інформацію від Гергани Тодорової. Під час цієї пандемії мало що залишилося від нашого попереднього нормального життя. Це тест на водіння, щоб отримав нове водійське посвідчення її син.
Хоча вони прибули за 45 хвилин до відкриття офісу DMV у передмісті Чикаго в Schaumburg (6.45 ранку), вони побачили довгу чергу. (На фото нижче)

Деякі люди мають розкладні стільці, їжу та напої. Гарна ідея, адже, як з’ясувалося пізніше, Гергана та її син простояли 5 годин.
“Незважаючи на довге очікування на вулиці, працівники були доброзичливими та ввічливими. Вони дали нам індивідуальні номери, – пояснила Гергана.
“Через covid19, мало людей пускали всередину. Незважаючи на хороший сервіс, кінцевий результат був: значно довше очікування, ніж до пандемії. Для мене, однак, воно того варте. У нас в сім’ї новий водій!”
Гергана записала відео, на якому демонструє подібну чергу перед іншим офісом DMV за адресою: 5401 N. Elston Ave, Chicago, IL.

Висновок: Я сподіваюся, що вам не доведеться відвідувати офіс DMV, і я сподіваюся, що ви можете відкласти його. Якщо ж у вас немає іншого вибору, будьте терплячі, візьміть стілець, їжу, воду та подбайте про свої розваги протягом декількох годин цього дня. Якщо погода спекотна, не рекомендується годинами стояти в черзі, особливо з маскою на обличчі. Державний секретар штату Іллінойс Дейв Друкер попереджує: “Ті, хто не витримує тепла та підвищеної вологості, не мають що роботи в цих чергах!” Друкер каже, що продовжено до листопада 2020 року для закінчених термінів посвідчення водія та наклейки номерних знаків. “Офіси DMV в основному відкриті для водійських іспитів у зв’язку з отриманням нової ліцензії”, – заявив речник держсекретаря штату Іллінойс.

Світлозар Момчилов
фотографії та відео Гергани Тодорової
“Українське Слово”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here