Лайтфут про поліцейську безпеку навколо її будинку

0
709

Мер Чикаго відповіла так на критику додаткових поліцейських, які охороняють її будинок:
“Після погроз проти моєї родини я зроблю все, щоб їх захистити. Я не вибачаюся за це “. Коментар Лорі Лайтфут був пов’язаний з інформацією місцевої “Chicago Tribune” про те, що поліція має наказ заарештувати протестуючих навколо будинку мера, якщо вони відмовляться відходити. Лайтфут пояснила, що такі заходи є доречними та були вжиті після її переговорів з мерами інших міст.
“Я не дозволю їм заподіяти мені те, що сталося з ними та їхніми родинами. Ми з дружиною цього не заслуговуємо. Мої сусіди цього не заслуговують. Ми маємо право мирно жити вдома ». Лорі Лайтфут неодноразово озвучувала підтримку протестуючих в Чикаго. У той же час він відмовився від федеральної допомоги, запропонованої Трампом.
Серія масових пограбувань “протестувальників” у центрі Чикаго (і за його межами) призвела до закриття ” Macy’s ” та величезної шкоди для понад 200 підприємств. Представники організації “Black Lives Matter” виправдали дії “протестувальників” через те, що атаковані підприємства мали страхування і тому, що чорні американці мали право на репарації.
Якщо ця тенденція насильства та погромів триватиме, очікується масовий відплив жителів та підприємств із Чикаго, а також втрата туристів.
Четвертий рік поспіль «Місто вітрів» втрачає тисячі жителів на рік, головним чином через високі податки та злочинність. На сьогоднішній день мер Чикаго не демонструє готовності та здатності боротися з такою кризою. Вона реагує гострою і часом вульгарною мовою на будь-яку критику, спрямовану на неї. Вона навряд чи залишиться на посаді на наступний термін, і вже є клопотання про її дострокове звільнення.
Люди, які живуть тут і люблять Чикаго, включаючи українців, болгар, європейців не заслуговують такої анархії та непокори закону та порядку. Вони мають не менше прав, ніж Лорі Лайтфут і її дружина, жити в спокої і тиші.


Оксана Момчилова
“Українське Слово”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here