Новий швидкий тест covid19 на Abbott, може зробити наше життя більш нормальним

0
777

Компанія Abbott (NYSE:ABT), що базується в штаті Іллінойс заявила, що служба управління продуктами харчування та лікарських засобів (Food and Drug Administration, FDA, USFDA) терміново дозволила використовувати їх швидкий тест на covid19 (BinaxNOW™ COVID-19 Ag Card).
Пристрій дешевий ($ 5) і портативний (розмір кредитної картки), а результат отримується через 15 хвилин.

Abbott також пропонує безкоштовний мобільний додаток – Navica (android та iPhone), який дозволить людям з негативним тестом показати результат та отримати доступ до публічних, публічних, ділових та приватних об’єктів.
Інформація передається за допомогою QR-коду і може бути відсканована. Якщо тест позитивний, пацієнту треба дотримуватись карантину і звертатися до лікаря. Організації та особи зможуть переглядати та перевіряти інформацію на мобільному телефоні. BinaxNOW ™ COVID-19 Ag Card повинен виготовити медичний працівник у присутності пацієнта.
Новий швидкий тест Abbott- шостий поспіль, створений компанією в боротьбі з covid19. Він має чутливість 97,1% і специфічність 98,5%. Десятки мільйонів тестів будуть виготовлені у вересні, а з початку жовтня планується виробляти 50 мільйонів тестів на місяць.

Світлозар Момчилов
“Українське Слово”
сн: Abbott

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here