Безробітні в штаті Іллінойс можуть отримувати додаткові $300 на тиждень

0
708

На початку серпня президент Трамп підписав виконавчий наказ про федеральну допомогу людям, які втратили роботу через пандемію. Гроші розподіляються Федеральним агентством з надзвичайних ситуацій (FEMA).
Це тимчасовий захід після того, як наприкінці липня минули додаткові 600 доларів США на тиждень федеральної допомоги по безробіттю. Наразі переговори між республіканцями та демократами щодо другого федерального пакету допомоги приходять у глухий кут, поставляючи мільйони безробітних у критичну ситуацію.
Під час прес-конференції у вівторок уряд штату Іллінойс Прицкер підтвердив, що держава подасть заявку на ці додаткові кошти. FEMA надасть до 44 мільярдів доларів, які затверджені державою і зможуть сплатити заднім числом (станом на 1 серпня). За інформацією FEMA, жодному штату, які звернулася за цією допомогою, держава не відмовила. Більше половини штатів схвалили додаткові виплати по безробіттю, але Іллінойс ще не серед них, що викликало невдоволення і питання в штаті. Також незрозуміло, скільки часу знадобиться безробітним, які мають право почати отримувати гроші, якщо їх затвердять. (У деяких штатах цей період може тривати до 6 тижнів.) Крім того, тимчасова допомога за наказом Трампа надається на 3 тижні (з можливим продовженням на 1-2 тижні) Безробітні, які отримують пільги в США як мінімум 100 доларів на тиждень. або федеральна програма covid19, зможе отримувати додаткові 300 доларів на тиждень відповідно до виконавчого розпорядження.

Оксана Момчилова
“Українське Слово”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here