Мільйони американців недоотримали допомоги по безробіттю через помилки Мінпраці

0
43

Головне бюджетно-контрольне управління США (GAO) заявило, що Міністерство праці представляло неточні дані щодо кількості безробітних громадян країни, через що мільйони працівників під час пандемії COVID-19 отримали менші виплати, ніж повинні були.

У заяві GAO кажуть, що Міністерство праці в своїх щотижневих звітах про кількість заявок на отримання допомоги з безробіття використовувало дані, отримані від всіх штатів за минулий тиждень, а потім додавало це число до тих, що були отримані раніше. Однак, як зазначає Рахункова палата, така методика невірна, так як самі штати запізнюються з обробкою отриманих заявок від громадян. Це означає, що заявка від громадянина США могла бути відправлена ​​значно раніше, однак в звіти Мінпраці вона потрапить з запізненням, через що і виплати по безробіттю громадяни почали отримувати пізніше.

Регулятор відзначає, що Міністерство праці не винне в тому, що відбувається, так як є заручником влади штатів, які надають дані вже з запізненням. Однак Рахункова палата рекомендує Мінпраці регулярно коригувати свої дані за попередні тижні, а також знайти спосіб повідомляти про зміни в цифрах за попередні тижні адміністративним органам, відповідальним за виплату допомоги.

Мінпраці в свою чергу погодилося внести уточнення в свої звіти стосовно числа осіб, які подали заявки на допомогу з безробіття за минулий тиждень. Однак міняти саму методику підрахунку в міністерстві не збираються.