Обама, Клінтон та Буш агітуватимуть американців вакцинуватися від COVID-19

0
45

Кілька колишніх президентів США на телебаченні будуть агітувати за вакцинацію від коронавірусу COVID-19, щоб підвищити довіру американців до вакцини.

Телеканал CNN повідомляє, що за вакцинацію агітуватимуть Барак Обама, Білл Клінтон та Джордж Буш-молодший

“Врешті-решт, я можу виступити в ефірі або записати на камеру процес вакцинації, щоб люди знали, що я довіряю науці”, – сказав Обама.

Глава адміністрації Буша-молодшого Фредді Форд заявив про те, що його шеф звернувся до головного інфекціоніста Ентоні Фаучы та до координаторки Білого дому з реагування на COVID-19 Дебори Біркс, щоб дізнатися, як він може допомогти в просуванні вакцини.

Представники Клінтона також повідомили про згоду експрезидента на проходження вакцинації в прямому ефірі.

Перед цим британська газета The Guardian у редакційній колонці закликала політиківтриматися далі від програми вакцинації населення, оскільки громадська настороженість щодо вакцини вже стала серйозною перешкодою на тлі загальної недовіри до влади.

20 листопада американська корпорація Pfizer і її німецький партнер BioNTech передали запит на екстрене використання вакцини від COVID-19 в Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів СШA. Очікується, що розгляд запиту займе мінімум кілька тижнів.

Раніше компанії заявили про 95% ефективності препарату в третій – фінальної – стадії клінічних випробувань.