Virgin Galactic планує в грудні провести тестовий запуск космічного корабля для туристів

0
39

Компанія Virgin Galactic планує провести тестовий запуск космічного корабля SpaceShipTwo – VSS Unity, призначеного для туристичних польотів у космос. Запуск передбачається здійснити в період з 11 грудня.

Космічний корабель розрахований на шість пасажирів і двох пілотів. Передбачається, що його піднімуть у повітря за допомогою літака-носія WhiteKnightTwo з аеродрому в штаті Нью-Мексико. Після відстиковки від нього за допомогою ракетного двигуна корабель вийде на суборбітальну орбіту висотою близько 100 км, тобто на кордон атмосфери з космосом, а потім як літак здійснить посадку на Землі.

Virgin Galactic планує почати комерційні туристичні польоти на космічному кораблі наступного року. Заявки на польоти подали вже 700 тисяч осіб. Вартість квитка становить 250 тисяч доларів.

Раніше Virgin Galactic показала салон космічного корабля. Кабіна корабля оснащена 12 круглими вікнами, які розташовуються з боків і на даху. На старті і під час посадки пасажири будуть пристебнуті ременями безпеки, а спеціально розроблені сидіння адаптовані до різних потреб окремих клієнтів.