«МИ Є ТЕ, ЩО МИ ЇМО»

0
908

«Лікарі майбутнього не будуть лікувати за допомогою ліків, вони навчатимуть своїх пацієнтів піклуванню про тілесну оболонку, правильному харчуванню, профілактиці захворювань і розумінню їх причин». Томас Едісон (1847-1931)
У давні часи люди говорили: «Ми є те, що ми їмо». І дійсно, в даний час спеціалісти, фахівці у галузі медицини, по всьому світу згідні, що основну частку в плані нашого здоров’я вносить наш раціон. Вважається, що їжа повинна містити приблизно 600 поживних речовин. Але, на жаль, не всі більш-менш доступні і звичні нам продукти містять такі.
Сьогодні в інтернеті ви можете знайти будь-яку інформацію. Наберіть у пошуковій системі «Ми є те, що ми їмо». або «Гормони в м’ясі», або «Пестициди і хімікати», або «Генетично модифіковані продукти» тощо. Будете неприємно вражені оприлюдненою інформацією.
Але навіть сота доля тої страхітливої інформації діє на мозок витвережуючи, і, можливо, комусь це допоможе збагнути, що потрібно вже зараз змінювати своє ставлення до світу. На жаль, тільки невеликий відсоток людей привнесе нове розуміння в життя і почне активно діяти. Для них інформація в цій статті буде і корисною і своєчасною. Всі решта будуть чекати, поки щось серйозне (приміром, хвороба) не заставить їх замислитися. Але багато з них, на жаль, в таких випадках вважають те, що відбувається з їх організмом, це абсолютно не їх вина. На жаль ….
Пригадались слова засновника античної медицини Гіппократа: «Нехай їжа стане вашими ліками, інакше ліки стануть вашою їжею». Певна річ, в епоху натуральних продуктів було набагато простіше визначити, що їсти і чим запивати. Нам у цьому плані набагато складніше: хімія-чарівниця тепер працює не так сильно на добробут народу, як проти нього, використовуючи аромати, ідентичні природним смакам, підсилювачі, барвники, згущувачі і так далі. Цукерки  можна зробити з будь-чого, а якщо добавити солі, перцю і часнику – то і ковбасу. Для сучасних вчених-генетиків задача про м’ясо, яке не потребує спецій, м’ясо, яке не потрібно було б засолювати, м’ясо, яке плавиться в роті, наче морозиво, спецм’ясо для космонавтів і ядерних техніків, спецм’ясо для майбутніх матерів і навіть м’ясо, яке можна було би їсти сирим, – сьогодні є дитячою загадкою.
Що ви можете поставити на другу шальку терезів сьогодні для збереження свого здоров’я? Сьогодні багато із нас вибирають здоровий спосіб життя, стараючись очистити і зміцнити власний організм різними натуральними біодобавками. Кожний із нас вибирає те, що йому одного разу допомогло почуватися краще.
На прилавках сьогодні безліч всіляких чудодійних засобів, ліків, харчових добавок і вітамінів. Що корисно, а що може принести вам в майбутньому шкоду, так звані побічні ефекти? Відомо, що сьогодні рекламують якийсь засіб, за його відкриття дають Нобелівську премію, а через десятиліття виявляється, що цей засіб завдає шкоду здоров’ю. А скільки у продажі нікому невідомих і ні ким особливо не тестованих засобів, які продаються тому що “реклама двигун торгівлі”?
Людина – цар природи, але людині властиво помилятися. Природа ж не помиляється, вона дарує людству рослини, як плоди своєї праці, перевіривши їх сторіччями. І якщо ви знаходите рослину, з тисячолітньою історією і славою лікаря – ви маєте набагато більше шансів зміцнити і підтримати власне здоров’я без побоювань завдати організму шкоди в майбутньому. Як знайти продукт, зроблений на основі такої рослини, де є мінімальне втручання людини?
Рослина, яка має тисячолітньою історію, це є всім чудово відома рослина  АЛОЕ ВЕРА.
“Алое сушить рани і оживляє плоть, рак перемагає, очі очищає, ясність розуму дає, мову полегшує, слух загострює, падіння волосся зупиняє, шлунок , печінку зціляє”. (Медичний трактат Салернської школи епохи Відродження)
Алое Вера, знане в народі «Чудо-рослиною» або «Природним лікарем», містить у собі безліч якостей. З древніх джерел ми знаємо, що рецепти з рослини передавалися тисячоліттями. Терапевтичні і загоювальні властивості алое відомі з ІІ тис. до нашої ери.
Звертались до нього цілителі, вчені, філософи, лікарі, медики, біологи: Христофор Колумб і Парацельс, Нефертіті і Клеопатра, Карл Лінней і Цельсій, Гіппократ і Авіцена. Згадується воно в святій книзі індусів, давньоєгипетському папірусі «Ебер», Біблії, Торі.
Стабілізований гель Алое Вера компанії Форевер Лiвiнг Продактс – це продукт, в якому втручання людини щонайменше. Завдяки запатентованому методу збереження щойно вичавленого гелю Алое Вера за допомогою вітамінів-антиокислювачів, гель Алое Вера в баночці ідентичний свіжозрізаному листку Алое Вера.
Соки Алое Вера – це є щоденна їжа. Ви п’єте соки? Додайте в ваш раціон соки Алое Вера від компанії ФЛП. Ви відчуєте різницю! Але у цьому соці є одна особливість – він здатний також очищати ваш організм від харчової хімії, яка потрапляє з води, їжі, повітря і від залишкових речовин лікарських препаратів.
Що ж це за дивна рослина? Що за панацея – якщо не від усіх бід, то від дуже багатьох? Про це все ви дізнаєтесь у наступному випуску газети.
Звертайтеся за додатковою інформацією по тел.: 630-639-3583. Консультація безплатна.
РУСЛАНА,
незалежний консультант компанії ФЛП