ЗЕЛЕНИЙ ДИВО-ЛІКАР*

0
687

На почесному  місці в бабусиній кімнаті  завжди стояв горщик алое. Бабусі і мами знали, як допомогти своїм улюбленим дітям і внукам: вони крапали сік з листя в ніс при нежитю, змащували соком рани на розбитих колінах, в суворі зими поїли своїх улюблених домочадців соком алое, змішаним з медом або лимоном.  Діти кривилися, але слухняно ковтали сік алое з ложки, а відтак стійко переносили зиму без застуд.
Сік алое використовували при  лікуванні застудних захворювань, для швидкого загоювання  шкірних подряпин, порізів і прищів.  Сприятливий вплив алое позначається також при лікуванні грибкових захворювань ніг, при облисінні,  ударах і синцях, при лікуванні міхурів, при термічних і сонячних опіках, сухості шкіри, при укусах комах, розтягненні зв’язок, псоріазі, а також  як маску  для обличчя.  Як желе, так і сік рослини алое при внутрішньому застосуванні допомагає лікувати такі   артрит, задуху,  діабет, мігрень, гіпертонію, безсоння, виразку шлунка … Хіба це не  чудо-рослина?
Як правило, дома в горшках ріс  столітник – один з видів алое. Але для того, щоб отримати цілющий результат від застосування соку алое,  потрібно враховувати місцевість, де воно росте. Для виживання рослина запрограмована брати корисні речовини з ґрунту, води і повітря, але в міських умовах разом з корисними компонентами в листках алое нагромаджуються також і шкідливі, а то й просто небезпечні речовини – солі важких металів, радіонукліди, свинець. І дуже часто спроба використовувати домашнє алое у лікувальних цілях може привести до зворотного результату. Вихід? Скористатися перевіреною роками, високоякісною готовою продукцією на основі алое.
Давайте підійдемо до нього прагматично  і спробуємо  з’ясувати  властивості Алое Вера*.
Алое  належить до родини лілейних і нараховує більше 200 різновидів. Найсильнішими лікувальними властивостями з усіх відомих видів алое володіє Алое Вера (Алое справжнє), яке росте в країнах з теплим кліматом. Форевер Лiвiнг Продактс – найбільша в світі компанія з вирощування і розповсюдження Алое Вера. Їй належать 85% плантацій в світі і вона ніскільки не залежить від постачальників. Компанія контролює весь цикл виробництва – від висаджування рослини до виготовлення кінцевої продукції. Це і вирощування молодих рослин, і догляд за дорослими рослинами, і своєчасний ручний збір дозрілого листя. При виготовленні продукції використовується лише 4-річне листя алое, коли рослина досягає піку своєї біологічної активності. На плантаціях не використовуються хімічні добрива і пестициди.
Відомим фактом, є те, що зрізаний лист алое не може зберігатися тривалий час, позаяк в рослині відбуваються необоротні фізіологічні і біохімічні процеси, пов’язані з втратою значного числа мінеральних речовин, вітамінів і фітогормонів. За розробленою компанією технологією гель алое отримують з щойно зібраного дозрілого листя і стабілізується на місці – для збереження всіх необхідних поживних компонентів.
Найбільшим досягненням компанії є патент по розробці оригінального технічного рішення, яке дозволяє зберігати продукт без втрати природних властивостей. Унікальність технології виробництва гелю алое полягає в його натуральній стабілізації за допомогою вітамінів А і С. Це допомагає уникнути денатурації, тобто руйнування біологічно активних елементів алое, що дозволяє зберегти його природні властивості. Наше Алое Вера не піддається високотемпературній обробці, а отже, зберігаються всі його природні властивості активними. Весь процес від збору до завершення стабілізації триває всього декілька годин. Компанія володіє власними фабриками з переробки  цього продукту.
Не менш важливий патент належить ФЛП в області «виключення» алоїна. Алоїн знаходиться в шкірці і діє як алерген.
Гель  Алое Вера компанії не є гомогенізованим продуктом, і в процесі підготовки не піддається фільтрації. Деякі компанії, що виробляють напої з алое, проціджують його, після чого він нагадує на вигляд воду, що значно знижує його біологічно-активні властивості. Інші компанії пропонують напій з алое, що виготовляється iз всього листка. Потім він фільтрується, щоб видалити елементи з проносними властивостями, які містяться в шкірці рослини. ФЛП використовує лише м’якуш листка і не піддає його додатковій обробці, окрім стабілізації, зберігаючи всі цінні властивості Алое Вера. Гель алое не містить штучних барвників або смакових добавок.
«Експериментальною  лабораторією  харчових продуктів і лікарських препаратів» м.  Нью-Йорка було проведено незалежне  порівняльне дослідження стабілізованого  гелю компанії ФЛП і м’якуша дорослої рослини алое, взятого безпосередньо перед випробуванням. Обидва продукти показали практично ідентичні результати тестування.
Гель  Алое Вера – інгредієнт №1 у  всіх продуктах, що випускаються компанією. Необхідною умовою роботи компанії є сертифікація своєї продукції y відповідних органах.
Багаторічний досвід компанії (33роки) показує, що люди, які спробували нашу продукцію, віддають їй перевагу надалі. В інтернеті немає жодної офіційної скарги від мільйонів споживачів. Чому ж це відбувається? Чому  мільйони людей у всьому світі регулярно вживають сік Алое Вера?
Перш  за все, його біохімічний склад. Перераховувати його складові – вітаміни, мінеральні елементи, ферменти, біоактивні речовини, амінокислоти – марно: кількість їх величезна. Це робить Алое Вера найдосконалішим природним харчуванням. Так, це не помилка, гель Алое Вера ФЛП – це їжа, це збалансоване і збагачене природою натуральне джерело харчування.
На сьогоднішній день встановлено, що Гель Алое містить близько 200 біологічно активних речовин, в тому числі 75 поживних компонентів, корисних для організму, які нормалізують обмінні процеси в цілому.
Завдяки наявності всіх цих  складових, Алое Вера сприяє очищенню, відновленню  і правильному  функціонуванню всіх органів і організму  в цілому.
Часто-густо Алое Вера за його здатність проникати  глибоко в різні тканини організму вчені називають «транспортним  засобом». Проникаючи всередину клітин в 3-4 рази швидше води, Алое Вера виводить токсини  і шлаки, очищає кров і лімфу, регулює  баланс цукру в крові, знижує рівень холестерину.   Алое Вера прискорює загоювання ран, зменшує рубці, уповільнює прояви старіння, а пом’якшуючі речовини, що містяться в ньому, проникають глибоко в шкіру, зволожуючи її.
Говорячи  про боротьбу Алое Вера з інтоксикацією, не можна не згадати про виведення  радіонуклідів. Очисні властивості  Алое Вера не були б настільки високими без його бактерицидних, антивірусних, протигрибкових якостей.  Алое Вера – натуральний антибіотик.                                                                    
Вже довгий час алое використовують як засіб  першої допомоги по догляду за шкірою. При зовнішньому застосування Алое Вера діє як знеболююче – в тій області, куди безпосередньо наноситься, зменшуючи при цьому больові відчуття глибоко під поверхнею, включаючи м’язові і суглобові болі. Я рекомендую використовувати гель алое для профілактики здоров’я всіх членів всієї родини.
Махатма Ганді (із листа Ромену Роллану): «Ви запитуєте мене, які сили дозволяють мені витримувати довгі пости? Насамперед, моя непохитна віра в Бога, простота і помірність в житті і … алое, користь якого я відкрив для себе, коли наприкінці минулого століття прибув до Південної Африки».
«Чотири рослини потрібні  для життя  людини: пшениця, виноград, олива  і алое. Одна живить нас,  друга зміцнює дух, третя дає гармонію, четверта – здоров’я».  (Христофор Колумб (1451–1506)).
Продукція компанії Форевер Лівінг Продактс є  загальнооздоровчою і не належить  до групи медикаментів або фармацевтичних препаратів. Тому, попри численні позитивні відгуки у всьому світі, компанія не робить жодних заяв стосовно медичної спрямованості продукції і не претендує на те, що це ліки від конкретних захворювань.
Компанія  гарантує своїм покупцям цілковите задоволення якістю продукції. Наші продукти дають можливість відчути різницю «почувати себе добре» i «почувати себе чудово»! Спробуйте їх і переконаєтеся самі!
Звертайтеся  за додатковою інформацією по тел.: 630-6393583.   Консультація безплатна.
РУСЛАНА,
незалежний консультант компанії ФЛП

www.AloeDaily.com

 _____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!