Facebook видалятиме аудіо та відео з Трампом

0
26

Facebook видалив із своєї платформи тизер інтерв’ю з Дональдом Трампом і надалі блокуватиме будь-які матеріали з голосом колишнього президента США.

Про це повідомляє The Guardian.

У компанії пояснили, що відео видалено «з огляду на блокування облікових записів Дональда Трампа у Фейсбуці та Інстаграмі».

При цьому наголошується, що надалі будь-які матеріали з голосом Дональда Трампа видалятимуться, що призведе до додаткових обмежень на акаунти, які його публікували.

Як повідомлялося, Facebook у січні заблокувала облікові записи тодішнього президента США Дональда Трампа в належних їй однойменній соцмережі і сервісі Instagram після заворушень та спроби штурму його прихильниками Капітолію.

Акаунти Трампа були видалені з кількох соціальних мереж, включаючи Твітер.

А тим часом двоє правоохоронців, які охороняли Капітолій під час його штурму 6 січня, подали позов проти експрезидента Дональда Трампа, звинувативши його в підбурюванні натовпу до агресії, внаслідок чого постраждали поліцейські. Про це йдеться в повідомленні Bloomberg.

«Два ветерани поліції Капітолію, які чергували під час заворушень 6 січня, подали в суд на Дональда Трампа, звинувативши експрезидента в підбурюванні натовпу до насильства, внаслідок чого поранення отримали десятки офіцерів»,- зауважується в повідомленні.

Офіцери Джеймс Блессінгейм і Сідні Гембі заявили, що прихильники Трампа атакували їх аерозольними хімікатами, в тому числі, перцевим та сльозогінним газом, внаслідок чого поліцейські дістали опіки очей та шкіри.

У позові міститься послідовний опис подій під час штурму Капітолія з точки зору правоохоронців, у тому числі, як нападники викрикували в обличчя поліцейським, що не поважають їхню службу. При цьому вказується, що на додаток до фізичних травм, зокрема, офіцер Блессінгейм після облоги мав психологічні ускладнення та страждав від депресії.

Як повідомлялося, раніше позов проти Дональда Трампа подали два члени Конгресу США від Демократичної партії. Вони звинуватили колишнього президента в підбурюванні заколоту проти Конгресу Сполучених Штатів.