Делегація посольства США відвідала район проведення ООС

0
20
Фото прес-центру штабу Об’єднаних сил

Уряд США глибоко занепокоєний ситуацією, яка складається навколо кордонів України, та всіляко підтримує суверенітет і територіальну цілісність України.

Про це заявила аташе з питань армії та оборони полковник Бріттані Стюарт під час відвідання району проведення операції Об’єднаних сил (на знімку).

Представники Посольства США в Україні на чолі з полковником Бріттані Стюарт відвідали підрозділи Збройних Сил України, які виконують завдання на лінії зіткнення з противником, поспілкувалися з українськими захисниками та вкотре переконались у присутності російсько-окупаційних військ на сході України.

Заступник командувача Об’єднаних сил генерал-майор Едуард Москальов ознайомив американську делегацію з поточною безпековою та оперативною ситуацією на фронті.

Перебуваючи в районі проведення Операції об’єднаних сил, учасники іноземної делегації відвідали меморіальні комплекси полеглим воїнам. Під час церемонії покладання квітів вони віддали шану героям, які загинули, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.

Владислав ЛЕОШКО