Посол України в США зустрілася зі співголовою Сенатського українського кокусу

0
67

Посол України в США Оксана Маркарова провела зустріч із Сенатором від штату Коннектикут Крісом Мерфі, справжнім другом України, співголовою Сенатського українського кокусу, який постійно підтримує і розвиває стратегічне партнерство між США й Україною. Про це Маркарова написала у Фейсбуці.

«Обговорили наші пріоритети, безпекові та політичні питання, стан реалізації реформ, протидію Північному потоку-2 та багато інших спільних питань», – повідомила пані посол.

Нагадаємо, раніше у травні Оксана Маркарова провела зустріч з членами Управи Шкільної ради США при Українському конгресовому комітеті Америки (УККА), під час якої сторони домовилися разом попрацювати над розвитком освітніх можливостей для закордонних українців.

У березні Маркарова зустрілася з представниками потужної Групи друзів України у США та організації US-Ukraine Foundation – Надією та Робертом МакКонел та Едвардом Чау, а також з віцепрезиденткою у двох авторитетних організаціях української діаспори Іриною Мазур і віцепрезидентом Українського конгресового комітету Америки Михайлом Савківим.