У США розглядають зміни до карантинних обмежень на міжнародні подорожі

0
85

Адміністрація президента США Джо Байдена розглядає зміни до жорстких обмежень на поїздки, якими заборонено в’їзд до Сполучених Штатів із більшості країн світу.

Так, у Білому домі вже понад місяць проводять зустрічі та зв’язуються із представниками транспортної й туристичної галузей щодо того, коли і як вони можуть почати скасування обмежень на поїздки, запроваджених на початку 2020 року у відповідь на пандемію COVID-19.

Водночас на запитання, чи дозволять Сполучені Штати в’їхати вакцинованим європейцям, представник Білого дому заявив, що наразі жодних змін в обмеженнях на поїздки не заплановано, повідомляє видання.

В Асоціації подорожей США висловили сподівання, що «науково обґрунтований план Європейського Союзу щодо відновлення міжнародних поїздок спонукає США дослухатися до численних закликів розробити план і графік безпечного відкриття наших кордонів».

Коаліція американських і європейських туристичних, авіаційних, профспілкових, ділових та аеропортових груп закликала до повного відкриття ринку авіаперевезень США і Великої Британії якнайшвидше.

Як повідомлялося, з початку 2020 року – фактично з початку пандемії – США заборонили в’їзд багатьом неамериканським громадянам, які недавно побували у Британії та більшій частини Європи, а також в Китаї, Ірані та Бразилії. Цього року Вашингтон додав до списку Південну Африку та Індію.

З іншого боку, майже вся Європа, як і раніше, забороняє в’їзд більшості мандрівників із США, в той час як Велика Британія приймає американських мандрівників, але вимагає 10-денного карантину після прибуття і двох тестів на COVID-19.

У США виявлено найбільше в світі випадків зараження коронавірусом – 33,8 мільйона. Водночас Сполучені Штати вже вакцинували 274 мільйони своїх громадян, що є другим у світі показником після Китаю.