ZERONA: СХУДНУТИ НА ДВА РОЗМІРИ ЗА ДВА ТИЖНІ

0
846

Ми маємо честь запропонувати Вам процедуру лазерного ліполізу на апараті ZERONA. Це нова процедура для тіла, створена для видалення жиру без хірургічного втручання. У порівнянні з іншими процедурами ZERONA, дозволяє не переривати щоденну активність і обійтися без болю і ран.
Процедура лазерного ліполізу заснована на використанні лазера певної довжини хвилі – 630-650 нм. Учені, що працюють з лазерними системами, звернули увагу, що підшкірна жирова тканина чутлива до даної довжині хвилі. На цьому і заснований принцип лазерного ліполізу. Лазер впливає локально тільки на жирові клітини. Для оточуючих тканин він є абсолютно нешкідливим.

ЯК ЖЕ ДІЄ ЛАЗЕР І ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З ЖИРОМ?

Існує два типи жиру: підшкірний і внутрішній (вісцеральний).Підшкірний або підшкірна жирова клітковина розташований безпосередньо над скелетними м’язами і під шкірою. Саме на цю глибину проникає лазер і впливає на жирові клітини. Останні (адипоцити) представляють собою округлі тільця і виглядають як грона винограду. Тільки в ягодах містяться виноградний сік і м’якоть, а в адипоцитах знаходиться жир. Уявіть, що станеться, якщо проколоти голкою виноград і натиснути на нього. М’якоть і сік витече назовні, при цьому сама виноградина стиснеться. Саме так під дією лазера в оболонках жирових клітин утворюються мікропори, і вміст починає витікати через них у міжклітинний простір, а самі клітини зменшуються в розмірах. В результаті зменшується підшкірно-жирова клітковина. З міжклітинного простору жир всмоктується лімфатичною системою, надходить в печінку, окислюється і виводиться природним шляхом.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ПРОЦЕДУРА?

Пацієнт лягає на канапу, наконечники апарату встановлюються безпосередньо над зоною впливу: живіт, талія, стегна або інші ділянки тіла. Після включення апарату на поверхні шкіри можна побачити лазерні промені у вигляді смужок, які починають обертатися. Процедура проводиться протягом 40 хвилин і абсолютно безболісна. Пацієнт не відчуває жодних неприємних або дискомфортних відчуттів. Після закінчення процедури ZERONA, проводиться лімфодренаж на спеціальному апараті, з метою поліпшення і прискорення процесу виведення жиру лімфатичною системою. Процедура лімфодренажу нагадує масаж.

СКІЛЬКИ ПРОЦЕДУР НЕОБХІДНО ПРОВЕСТИ?

Курс складається з 10-12 процедур, які проводяться через день або щодень відповідно до призначення вашого лікаря.
ЩО РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ?
Під час проведення курсу процедур необхідно випити не менше двох літрів води за день. Це насичує рідиною міжклітинний простір і полегшує транспортування жиру в лімфатичну систему. Використання соків та інших напоїв не рекомендується, позаяк вони містять цукор, а значить, додаткові калорії, що є непродуктивним.
Для поліпшення і прискорення результату необхідно приділити увагу фізичним навантаженням: здійснювати піші або велосипедні прогулянки, заняття спортом. Справа в тому, що під час руху в тілі активізується рух крові і лімфи, а це зараджує виведенню жиру з міжклітинного простору. У ряді випадків після процедури застосовуються стягуючі манжети або костюми.

ЧИ НЕОБХІДНО ПРОВОДИТИ ДІАГНОСТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ Й ЯКІ САМЕ?

Якщо ви вирішили пройти курс лазерного ліполізу, то, в першу чергу, необхідно проконсультуватися у лікаря, що спеціалізується на проведенні даних процедур, з метою діагностики стану організму. Вона включає в себе визначення біохімічних параметрів крові, УЗД підшкірно-жирової клітковини, УЗД органів шлунково-кишкового тракту (печінки, жовчного міхура, підшлункової залози).
УЗД підшкірно жирової клітковини дає інформацію про її розміри, товщину, наявність спайок і стан кровотоку.
Для підтвердження ефективності проведеної процедури проводиться повторне УЗ-дослідження. При цьому має спостерігатися значне зменшення підшкірно жирової клітковини, посилення кровотоку, зниження або повна відсутність кількості спайок (фіброзу).
Досвід використання даної системи свідчить: якщо Індекс маси тіла становить не більше 30, то підшкірно-жирова клітковина зменшується набагато швидше і досить провести один курс з 10-12 процедур. Якщо Індекс маси тіла вище 30, то, можливо, буде потрібно додатковий курс.

ЧИ ЗНИЖУЄ ВАГУ ДАНА ПРОЦЕДУРА?

Дана процедура знижує об’єми тіла, зменшуючи ваш гардероб на один розмір і більше, але при цьому не знижує масу тіла.
Маса тіла не знижується тому що підшкірно жирова клітковина, сама по собі, легка і не створює масу тіла, але створює об’єм.
Як і при будь-якій іншій процедурі, результати можуть змінюватись і залежати від індивідуальних особливостей організму. Лазерний ліполіз не є програмою швидкої втрати ваги. Звертаємо вашу увагу, ми коригуємо силует шляхом видалення надлишків жиру. Ваша талія може стати на 5-6 сантиметрів менше за один курс, ваші стегна матимуть натуральну форму, а верхня частина ніг стане тоншою. З апаратом ZERONA у вас є можливість змоделювати фігуру без болісного хірургічного втручання.

ОТЖЕ, ПІДСУМУЄМО:

Процедура застосування лазерного ліполізу ZERONA знижує ризик розвитку целюліту і зупиняє його прогресування. А людям зі стрункою фігурою ZERONA  надає фігурі виразні скульптурні форми.
Мінімальний необхідний курс лікування проводиться щодня протягом двох тижнів. Кожен сеанс займає близько години. Тривалість сеансу лікар завжди визначає індивідуально. Найчастіше, спочатку ZERONA застосовується до одного боку тіла, а потім – до протилежної боку. У зону впливу, як правило, включені живіт, талія, стегна. Так само, за необхідності, ZERONA може позитивно впливати на шию, підборіддя, плечі, верхню частину рук, грудей і спини.
Вплив низькоенергетичних лазерних технологій настільки ефективний, що об’єми талії, сідниць і стегон зменшуються в середньому на 3,5 см і більше, а це відповідає 1, 2 або навіть 3 розмірами одягу. Зареєстровані факти, коли об’єм талії скоротився на 24 см.
Загалом процедура ZERONA  разом з довгоочікуваним ефектом стрункості дарує час для відпочинку і повної релаксації.
Інноваційна технологія впливу низькоенергетичного лазера ZERONA пропонує безпечну альтернативу хірургічним процедурам, при яких відбувається травматизація тканин, пошкодження судин і виникнення набряків. Немає болю, значить, немає необхідності в застосуванні анестезії. Низькоенергетичний лазер ZERONA не нагріває тканини, значить, нічого не може викликати ваш дискомфорт. Немає пошкодження тканин, значить, не потрібно втрачати час на тривалий період відновлення та реабілітації. А все разом означає, що проведення процедури лазерного ліполізу ZERONA дозволяє жити звичайним активним життям і відразу після закінчення сеансу можна повернутися до своєї нормальної діяльності.
Зверніться до Absolute Health Clinic для отримання додаткової інформації про диво-апарат ZERONA, і ми обов’язково розкажемо  Вам про багато інших досягнень у галузі застосування низькоенергетичних лазерних технологій для надання шкірі бездоганної гладкості, а фігурі – ідеальних обрисів. Зробіть своє тіло привабливим! Ми будемо раді бачити вас у Absolute Health Clinic!
Адреса:
 Absolute Health Clinic
1655 N. Arlington Heights Rd.,Suite 101 West,
Arlington Heights, IL 60004
Тел. 847.305.3610