Андрій Футей: «Українська діаспора має активно долучатися до політичного життя США»

0
98

Важливо, щоб представники української діаспори брали активну участь в політичному житті Сполучених Штатів Америки.

Як передає Укрінформ з посиланням на повідомлення Світового конгресу Українців у Фейсбуці, про це сказав президент Українського конгресового комітету Америки (УККА) Андрій Футей на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Міжнародна політика».

«Українську громаду в США підтримують в Конгресі як республіканська, так і демократична партії. Але це відбувається завдяки тому, що наша громада бере активний процес в політичному житті. У нас активно проходить реєстраційна програма. Перед виборами ми реєструємо списки виборців. Якщо людина не бере в них участь, то представник чи сенату, чи конгресу це розуміє. Тому важливо, щоб наші люди брали активну участь в політичному процесі. Ми заохочуємо наших молодих людей, щоб вони входили в ту чи іншу політичну партію як на місцевому, так і федеральному рівнях», – сказав Футей.

Нагадаємо, президент Світового конґресу українців Павло Ґрод під час Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Міжнародна політика» наголосив на необхідності надання представникам діаспори українського громадянства для залучення їх до державної служби та політики в Україні.