Шахраї продовжують атакувати жителів Іллінойсу

0
306

Шахраї, що займаються крадіжкою особистих даних, продовжують атакувати жителів Іллінойсу і урядові установи штату.

Шахраї продовжують звертатися до споживачів за допомогою текстових повідомлень, електронних листів і телефонних дзвінків, прикидаючись, що хочуть допомогти їм з ліцензіями, оновленням посвідчення особи або оформленням допомоги по безробіттю.

В результаті пандемії багато жителів Іллінойсу змушені стояти в довгих чергах, щоб продовжити свої посвідчення особи. Шахраї користуються несприятливими обставинами і заманюють людей в свої афери, попереджають чиновники.

“Шахраї стежать за новинами і бачать, які ситуації негативно впливають на людей та вишукують можливості скористатися ними”, – сказав Стів Бернас, Президент та генеральний директор Чиказького “Бюро кращого бізнесу”.

В одній зі схем шахраї розсилають текстові повідомлення, видаючи себе за Департамент транспорту штату Іллінойс. У повідомленні шахраї говорять: “Департамент транспорту Іллінойсу, перевірка відмови від посвідчення водія. Перевірте свої дані нижче”.

“Це класична крадіжка особистих даних. У тексті потрібно вказати номер водійських прав, дату народження і номер соціального страхування”, – говорить Бернас.

За даними офісу секретаря штату, їм вдалося відстежити 218 сайтів-самозванців, пов’язаних з цими аферами, і вже закрити більше 130 з них.

Шахраї створювали підроблені веб-сайти IDES, текстові повідомлення, електронні листи, щоб заманити в пастку жителів Іллінойсу, повідомляє “Бюро кращого бізнесу”. Посилання спрямовують користувачів на сайт, де вони повинні заповнити особисту і фінансову інформацію, щоб отримати допомогу по безробіттю. Маючи під рукою цю інформацію, шахраї можуть подати заяву на отримання допомоги по безробіттю від ім’я жертви.