ОТАКОЇ! СВІЧКИ ЗАДУЛИ В РЕСТОРАЦІЇ, А ЗАДИМІЛО БІЛЯ БІЛОГО ДОМУ

0
424

Минулого вівторка увечері невідомий закинув димову шашку на територію Білого дому, коли Президент США Барак Обама перебував з дружиною в розташованому неподалік ресторані. Відомо, що в цей час Президент разом зі своєю дружиною Мішель відзначали у стейк-хаузі її 48-річчя.
Не виключено, що шашку могли кинути учасники акції «Захопи Уолл-Стріт», які цього дня зібралися біля Конгресу США. На Капітолійському пагорбі було заарештовано четверо демонстрантів.
Як заявив офіційний представник Секретної служби Джордж Огілві, біля Білого дому близько десятої години вечора зібралося до півтори тисячі демонстрантів.
«Нікого не арештовували, але ми вважаємо, що через паркан Білого дому переметнули димову шашку», – сказав Джордж Огілві. За його словами, після цього Секретна служба разом з поліцією примусила демонстрантів залишити зайняту ними територію і провела додаткову перевірку. На деякий час з міркувань безпеки були перекриті входи і виходи з території Білого дому та прилеглої до цього району Пенсильванія-авеню
Ізидор СТАРИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»,
Вашингтон