Pfizer просить у США дозволу на бустерну дозу COVID-вакцини для всіх дорослих

0
146

Компанії Pfizer/BioNTech запросили в Управління з контролю за якістю продуктів та медикаментів США (FDA) дозвіл на застосування бустерної дози вакцини проти коронавірусу для американців віком від 18 років. Про це повідомляє CNBC.

Pfizer заявила, що просить FDA внести зміни до свого дозволу, ґрунтуючись на результатах 3-ї фази дослідження за участю понад 10 тисяч осіб, яке показало, що бустерна доза вакцини є безпечною та ефективною.

FDA може задовольнити запит Pfizer до Дня подяки (25 листопада), повідомляє New York Times з посиланням на неназвані джерела.

Третя доза вакцини Pfizer/BioNTech вже була дозволена FDA для літніх людей і дорослих з групи ризику через шість місяців після того, як вони зробили друге щеплення. Бустерна вакцина від Moderna також була дозволена для тих самих груп, що й Pfizer, тоді як друга вакцина Johnson & Johnson’s вже дозволена для всіх дорослих від 18 років.

Нагадаємо, наприкінці жовтня Управління з контролю за якістю продуктів та медикаментів США (FDA) дозволило застосування вакцини проти COVID-19 виробництва Pfizer/BioNTech для дітей від п’яти до 11 років.