Міністр розповів, яку військову допомогу Україна вже отримала від США

0
48

В переліку понад десять пунктів.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав США провідним партнером України в зміцненні армії. Під час останнього брифінгу він розповів, яку допомогу наша країна вже отримала від Штатів.

Він пояснив, що йдеться не лише про постачання зброї, але й військової техніки та обладнання. Тож від США ЗСУ вже отримали: боєприпаси, кораблі, серед яких і патрульні катери типу Island, човни і запасні частини до них, багатоцільові легкові автомобілі високої прохідності, протитанкові ракетні комплекси, засоби контрснайперської боротьби, радіоелектронної боротьби, прилади нічного бачення, оптичні засоби, засоби зв’язку, медичне майно та стрілецьку зброю різних калібрів.

“Це спрямовано на оборону України”, – уточнив Кулеба.

23 листопада видання CNN повідомило, що США планують передачу додаткової зброї Україні через інформацію про плани російського вторгнення. У Кремлі на це відреагували погрозами, зазначаючи, що таке рішення може призвести до загострення ситуації на Донбасі.

З Вашингтона регулярно звучать слова підтримки Сполученими Штатами України та суворих попереджень Росії. Але важливі не лише меседжі та наративи, які Росія має почути, а й дії, які вона побачить після цього.