СЕНАТОР США ЗАКЛИКАЄ ЗВІЛЬНИТИ ЛІДЕРА УКРАЇНСЬКОЇ ОПОЗИЦІЇ

0
349

Для України буде важко чи навіть неможливо поглибити відносини із заходом поки Юлія Тимошенко залишається за ґратами.
Про це заявила Голова підкомітету з європейських справ міжнародного комітету Сенату США Джин Шахін, додавши, що «Тимошенко потрібно звільнити».
За словами сенатора, політично вмотивовані справи проти опозиції перешкоджають прогресу України у цій сфері, про що свідчить відтермінування Угоди про Асоціацію між ЄС та Україною  через ув‘язнення колишнього прем‘єр-міністра та героїні Помаранчевої Революції Юлії Тимошенко.
Крім того, виступаючи у Конгресі з доповіддю про загрози американській безпеці, директор Національної Розвідки США Джеймс Клаппер заявив, що під керівництвом Віктора Януковича українська демократія опинилася в облозі і що країна все більше і більше наближається до авторитаризму. За його словами, ув’язнення Юлії Тимошенко є прикладом цієї загрозливої тенденції.
Як відомо, в рамках візиту до Вашингтону донька лідера опозиції Юлії Тимошенко Євгенія виступила на слуханнях підкомітету з європейських справ Комітету закордонних справ Сенату США під головуванням сенатора Шахін на тему «Україна на роздоріжжі: що поставлено на карту для США і Європи?».