ГІЛЛАРІ КЛІНТОН СТУРБОВАНА, СПІВЧУВАЄ ТА ХОЧЕ ДОПОМОГТИ

0
364

Державний секретар США Гілларі Клінтон висловила занепокоєння через справу Юлії Тимошенко.
Про це повідомила донька Юлії Тимошенко Євгенія після участі у Національному молитовному сніданку з Президентом США Бараком Обамою у Вашингтоні.
 «Я сиділа за одним столом з Гілларі Клінтон перед трибуною, де знаходилися спікери сніданку. Ми поговорили стосовно справи моєї мами. Я подякувала Держсекретарю США за підтримку та лист, який вона написала моїй мамі», – сказала Євгенія Тимошенко.
За її словами, Гілларі Клінтон відмітила, що вона «дуже стурбована, співчуває та хоче допомогти».
«Пані Клінтон сказала, що Державний департамент посилить тиск на режим Януковича та застосує нові дії, нові інструменти для того, щоб вирішити цю кризу та для того, щоб влада припинила політичні переслідування», – підкреслила Євгенія Тимошенко.
Крім того, донька лідера опозиції передала Держсекретарю США лист від своєї матері, в якому Юлія Тимошенко висловила подяку Гілларі Клінтон за підтримку та виклала своє бачення розвитку політичної ситуації в Україні.
Як відомо, 31 січня – 3 лютого Євгенія Тимошенко перебувала з візитом в США, в рамках якого вона взяла участь у слуханнях підкомітету з європейських справ Комітету закордонних справ Сенату США щодо України.