ФЛП І ЕФЕКТИВНІСТЬ БАДів

0
704

Сьогодні я  продовжу Вас знайомити з біологічно активними добавками, які мають позитивну дію та захисну силу на  організм людини. БАДи здатні відновлювати власні захисні сили в боротьбі з недугами і оздоровлюють в цілому наш організм, в тому числі імунну систему. Якщо імунітет міцний, то ніякі хвороби нам не страшні.
Лютий  – примхливий місяць, а надто у нас, у Чикаго. І тому потрібно бути готовим до несподіванок погоди. При таких перепадах температур люди почувають себе не зовсім добре, бо імунітет виснажений після тривалої зими. На це особливо варто звернути увагу дітям, людям старшого віку і з хронічними захворюваннями серця.  Для цього і існують біологічно активні  добавки і соки Алое-Вера компанії Форевер Лівінг Продактс (див. «Українське Слово», №5).
Ехінацея традиційно використовувалася для підтримки  імунітету і хорошого здоров’я, особливо в зимовий період. Тому в нашій  компанії і користується великим попитом біодобавка «Форевер Ехінацея» (Forever  Echinacea Supreme).
«Форевер Ехінацея»  включає – дві найбільш цінні форми ехінацеї – ехінацея пурпурна (оксамитна) і вузьколиста, плюс жовтокорінь канадський і екстракт з виноградних кісточок  для отримання максимальних результатів корисної дії на організм.
Ехінацея рекомендується для стимуляції захисних сил організму при стафілококовій і стрептококовій інфекції, грипі, герпесі та інфекційних захворюваннях.  Ехінацея також   використовується при різних гострих і хронічних запальних захворюваннях внутрішніх органів, в першу чергу при хронічних інфекціях дихальних і сечовивідних шляхів, для очищення і лікування ран, виразок і опіків. Імуномоделююча властивість ехінацеї дозволяє використати її при онкопатології. Ехінацея – один з кращих очисників крові.
Жовтокорінь канадський часто використовують як лікувальну рослину для слизової оболонки шлунково-кишкового  тракту, роботи печінки, жовчного міхура,  покращення кровообігу і апетиту.
Екстракт з  виноградних кісточок – це багатюще джерело потужних антиоксидантів. «Форевер Ехінацея» є могутнім природним захистом для здорової імунної системи. «Форевер ІмуБленд» (Forever ImmuBlend) розроблений, щоб підтримувати функцію імунної системи, звертаючи увагу на всі її аспекти починаючи від початкової стадії захисту до останньої. Кожен компонент в нашій суміші безперечно вибраний для важливої ролі, яку він відіграє в підтримці функції імунної системи вашого тіла.  Це допомагає захисту Вашої  системи  працювати при піковій продуктивності , таким чином, Ви можете продовжити свій розпорядок дня без будь-яких турбот.
«Форевер ІмуБленд» це поживна суміш у вигляді таблетки, включає в себе силу лактоферіну, мейтаки і шітаки грибів разом з вітамінами C і Д, а також  цинку – для посилення додаткової дії. Кожен з цих ключових інгредієнтів сприяє захисту вашого тіла. Лактоферін підтримує продукування імунних клітин і допомагає підтримувати оптимальний рівень корисних бактерій в кишечнику.  Гриби мейтаки і шітаки – підтримують серцево-судинну функцію. Вітамін D  зміцнює імунні клітини,  вітамін C бореться з вільними радикалами, цинк – з вільними радикалами і підтримує виробництво імунних клітин.
Наша компанія піклується про здоров’я не тільки дорослих, але і дітей.  Для них є мультивітамінна формула – дитячі вітаміни «Форевер Кідз» («Forever Kids»). Це жуйні таблетки у формі фігурок тварин – веселий спосіб задовольнити потреби організму дитини у мінералах, вітамінах і фітонутрієнтах (натуральних екстрактів з овочів і фруктів), яких бракує як дорослим, так і дітям. «Форевер Кідз» можна приймати з дворічного віку. Вам і вашому малюкові сподобається смак натурального апельсина і винограду. У складі формули немає цукру, аспартаму (штучний підсолоджувач), штучних барвників та консервантів! Дорослим ці таблетки також будуть корисні, але доза має бути удвічі більшою. Доповнення заліза у мультивітамінах відіграє роль в підтримці імунітету  і пізнавальному розвитку.
У цьому випуску я хочу ознайомити також з відомим усім вітаміном С  у вигляді біодобавки «Форевер Абсорбент-С». Існує потреба нашого організму в підтримці оптимального рівня вітаміну С для хорошого самопочуття і підтримки здоров’я. Ця потреба може різко зрости при розумових і фізичних навантаженнях, а також у разі шкідливих звичок у людини (паління, споживання алкоголю). Учені стверджують, що одна сигарета збільшує потребу у вітаміні С на 25 мг. Наукові дослідження доводять необхідність участі вітаміну С в переважній кількості біохімічних реакцій, що мають важливе значення для життєдіяльності організму людини. Крім того, вітамін С – сильний антиоксидант, що виконує основні захисні функції у боротьбі з шкідливою дією вільних радикалів. Вітамін С – важливий компонент збереження молодості шкіри, оскільки він забезпечує вироблення міжклітинного колагену.
Стрес, медикаментозне лікування і екологічні чинники  роблять згубний вплив на вміст  цього вітаміну в організмі людини. Дефіцит вітаміну С може призвести до крихкості капілярів і кровоточивості ясен, швидкої утоми і багатьох інших порушень. Вітамін С водорозчинний  і легко виводиться з організму, а людина сама не здатна його синтезувати, Тому йому необхідно отримувати вітамін  з їжею, напоями і біодобавками, приміром, з «Форевер Абсорбент-С».
Форевер Абсорбент-С  вироблений натуральним способом – методом холодного пресування.. Для кращого засвоєння вітамін С в нашій добавці абсорбований на вівсяних висівках.
Натуральний вітамін С, отриманий з цитрусових, папайї і шипшини. Для кращого засвоєння вітаміну С організмом в продукт добавлений рутин натурального походження, а також натуральний мед, що допомагає з’єднати усі найважливіші компоненти.  «Форевер Абсорбент-С» не містить цукру, консервантів, крохмалю і штучних барвників.
Необхідно враховувати, що вітамін С не виробляється нашим організмом і не зберігається в продуктах в процесі їх теплової обробки і зберігання. Тому людині необхідно додатково вживати вітамін С. Жінкам, які приймають оральні протизаплідні  пігулки, необхідно приймати більше середньої норми вітаміну С. При застуді, епідемії грипу, хіміотерапії і опроміненні – добова норма також повинна бути збільшена.
ФЕНОМЕН ЛАЙНУСА ПОЛІНГА
У одному зі своїх виступів в Нью-Йорку  двічі лауреат Нобелівської премії 65-літній учений Лайнус Полінг сказав, що йому хотілося б прожити ще років двадцять п’ять, аби побачити результати деяких своїх праць. На здоров’я він не скаржився, сказав тільки, що страждає від застуд.
Ірвінг Стоун (американський письменник) порадив  йому приймати щодня по декілька грамів вітаміну С. Щоб переконатися в ефективності цієї пропозиції, д-р Полінг вирішив  поставити експеримент на собі і  став приймати щодня від 4-5 до 12-15 г  вітаміну С. Лайнус Полінг дожив до 93 років, ставши активним дослідником  і пропагандистом використання вітамінів  для довголіття і здоров’я.
Я думаю, що до думки  такого відомого вченого варто прислухатись. Вживання БАДів не має побічних, негативних ефектів. Ніколи ще їх застосування не завдавало шкоди, не погіршувало  стан хворих. Усе це багаторазово описано  не лише в спеціальних медичних працях, але і у популярних виданнях. В наступних випусках газети ви також знайдете багато цікавої інформації.
 (Матеріали  взяті з офіційних джерел ФЛП)
підготовила Руслана ВІНЯРСЬКА,
незалежний консультант компанії ФЛП
www.AloeDaily.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Щоб одержати знижку на продукцію і за додатковою
інформацією  звертайтесь  по тел.: 630-639-3583.  Консультація безплатна.
На фото:  Рекс Монн- президент компанії Форевер Лівінг Продактс і Руслана Вінярська- незалежний консультант компанії

_____________________________________________________________________________

* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!