$40 мільярдів для України: Байден оголосив про виділення додаткової артилерії та іншої зброї

0
76

Президент США Джо Байден привітав завершення законодавчих процедур і ухвалення в обох палатах Конгресу США законопроєкту з масштабним фінансуванням заходів з протидії агресії РФ в Україні.

Про це йдеться в офіційному повідомленні, розміщеному в четвер на сайті Білого дому.

«Я вітаю, що Конгрес надіслав світу чіткий двопартійний меседж про те, що народ Сполучених Штатів стоїть разом із хоробрим народом України, який захищає свою демократію й свободу. Ресурси, які я просив, дозволять нам відправити в Україну ще більше зброї та боєприпасів, поповнити власні запаси та підтримати війська США, які розміщені на території НАТО»,- зауважив Байден.

Він подякував лідерам, які представляють обидві партії в Палаті представників і Сенаті за швидкий розгляд і ухвалення законопроєкту, щоби забезпечити безперервну допомогу Україні.

«На сьогодні ми забезпечили Україні історичну оборонну допомогу, і моя адміністрація продовжить прискорювати доставку зброї й обладнання, на які Конгрес надав повноваження. Тож, сьогодні я оголошую про виділення ще одного пакета допомоги з питань безпеки, який надасть Україні додаткову артилерію, радари та іншу техніку, яку вони вже так ефективно використовують на полі бою»,- заявив президент США.

Він зазначив, що ця зброя й техніка піде «безпосередньо на передову свободи в Україні».

У четвер Сенат США слідом за Палатою представників ухвалив проєкт закону H.R.7691 Про виділення додаткових асигнувань Україні – 2022. Документ передбачає більш як $40 мільярдів з метою реагування на агресію РФ проти України.