Призначення Бріджит Брінк послом США в Україні – важливий крок у співпраці двох країн

0
877
Фото: @USAmbKyiv

Призначення Бріджит Брінк послом США в Україні є важливим кроком в зміцненні двостороннього співробітництва України та США.

Про це Міністр оборони України Олексій Резніков заявив під час першої особистої зустрічі з новопризначеним послом США в Україні, йдеться у його Twitter.

«Мені було дуже приємно провести першу особисту зустріч з новопризначеним послом США в Україні Бріджит Брінк. Її призначення послом США в Україні є не тільки сигналом сильної дипломатичної підтримки, але і важливим кроком у зміцненні двостороннього співробітництва на благо України і США», – зазначив Олексій Резніков.

Сполучені Штати нарощуватимуть безпрецедентний рівень своєї допомоги і робитимуть все можливе, щоб зміцнити Україну на полі бою.

Про це заявила у Твіттері посол США в Україні Бріджит Брінк за результатами зустрічі з міністром оборони України Олексієм Резніковим.

«Як я сказала Олексію Резнікову, Україна надихнула світ своєю сміливістю та винахідливістю. Ми нарощуватимемо безпрецедентний рівень допомоги США і робитимемо все можливе, щоб зміцнити Україну на полі бою», – зазначила посол.

Бріджит Брінк 2 червня вручила вірчі грамоти Президенту України Володимиру Зеленському.