Лідер республіканців у Сенаті США закликав надати Україні далекобійну зброю

0
252

Мітч Макконнелл переконаний, що не варто боятися ескалації від Путіна і треба дати змогу українцям завдавати удари по території Росії

Лідер республіканців у Сенаті США, сенатор від штату Кентуккі Мітч Макконнелл закликав адміністрацію Байдена надати Україні далекобійні ракети для захисту від Росії.

«У той час, як Росія відправляє бойові потужності на фронт, українські солдати потребують більше зброї. Їм потрібна потужніша зброя, їм потрібна зброя більшого радіуса дії, щоби безпечно протистояти наступальним силам РФ», – сказав Макконнелл.

Він вважає, що не варто боятися погроз Путіна про ще більшу ескалацію в разі надання Україні зброї, здатної завдавати удари по об’єктах вглиб території Росії.

«Хто найбільше постраждав від ризику ескалації, так це українці, і вони не бояться, вони борються за життя, а Путін уже без розбору зрівнює їхні міста із землею, – наголосив він. – Адміністрація Байдена має заявити, що вона надасть Україні ракети більшої дальності… Адміністрація має заявити, чи надішле протикорабельні ракети».

Також він заявив, що лідери країн Європи, які бояться ще більшої ескалації, повинні подумати, що Путін зробить з їхніми містами, якщо його не зупинить Україна.

Зазначимо, що США наразі оголосили про передачу Україні РСЗВ з ракетами, що вражають цілі на відстані понад 64 км.