США і надалі посилюватимуть оборонні і переговорні позиції України

0
373

Речниця адміністрації Байдена запевнила, що США і надалі надаватимуть зброю Україні

Сполучені Штати Америки докладатимуть зусиль, аби Україна мала сильні позиції і на полі бою, і за столом переговорів, коли до цього дійде. Про це під час брифінгу 6 червня сказала речниця Білого дому Карін Жан-П’єр.

«Агресія Росії спрямована проти суверенітету України, проти її територіальної цілісності. Українці боряться за демократію. І тому ми маємо намір зробити все можливе, аби підсилити їх позиції і дати можливість захисти себе. І коли можливими стануть переговори, українці повинні мати максимально сильні позиції на них», – сказала Карін Жан-П’єр.

Вона також послалась на статтю Джо Байдена під назвою «Що Америка робитиме і що не робитиме для України», опубліковану 31 травня в The New York Times. У ній Байден пояснив, що РСЗВ та боєприпаси до них уряд США надає Україні для захисту від агресії Росії.

«Ми прагнемо до того, щоб Україна могла боротися за свою свободу. Це те, про що писав президент у статті для The New York Times минулого тижня», – додала речниця адміністрації Байдена.

Нагадаємо, минулого тижня адміністрація президента США Джо Байдена ухвалила рішення передати Україні реактивні системи, які зможуть вражати цілі на відстані понад 64 кілометри.