США надасть Україні 225 мільйонів доларів додаткової гуманітарної допомоги

0
23

Президент Джо Байден оголосив, що Сполучені Штати Америки через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) надають додаткову гуманітарну допомогу Україні на понад 225 мільйонів доларів в умовах неспровокованої війни з боку Росії, яка змусила майже 12 мільйонів осіб залишити свої домівки і викликала надзвичайні гуманітарні потреби. Про це повідомляє Посольство США в Україні.

Це додаткове фінансування забезпечить рятівну гуманітарну продовольчу допомогу людям всередині України. Ця підтримка дасть змогу партнерам надавати готівку людям для купівлі харчів і речей першої необхідності.

Ця допомога також забезпечуватиме тих, хто потребує, чистою питною водою, засобами санітарії та гігієни, вкрай необхідними медичними препаратами та послугами, а також надаватиме захист соціально незахищеним особам, сприятиме у самозабезпеченні продовольством, помагатиме із пошуком житла, включаючи розподіл предметів допомоги. Також вона передбачає логістичну підтримку для гарантування надходження допомоги тим людям, які її потребують.

Команда USAID з реагування на стихійні лиха та надання допомоги продовжує оцінювати запити з України, щоб задовольнити потреби найбільш уразливих верств населення, включаючи людей, які були змушені втекти з дому.