З 24 лютого США направила в Україну оборонної допомоги майже на $5,6 млрд

0
18

Міністр оборони США Ллойд Остін під час офіційної промови на честь 50-річчя Агентства з питань оборонного співробітництва (DSCA) наголосив, що за три місяця Агентство забезпечило швидке надання допомоги Україні на майже 5,6 мільярда доларів.

Про це повідомляє Міністерство оборони США.

«Ми всі бачили, наскільки важливою є співпраця у сфері безпеки після неспровокованого та несправедливого вторгнення росії в Україну, – сказав Ллойд Остін. – Я пишаюся тим, що країни в усьому світі швидко та впевнено згуртувалися за Україну, бачачи, як вона захищає своїх громадян, свій суверенітет і свою демократію. Я хочу подякувати вам за все, що ви зробили, аби Україна терміново отримала необхідні спроможності. Ви говорили, що зробите все можливе, щоб допомоги Україні захиститися — і ви доводите це щодня».

Після широкомасштабного російського вторгнення в Україну Агентство з питань оборонного співробітництва відіграло важливу роль у допомозі українським військовим отримати важливе обладнання для захисту своєї нації. Так, з 24 лютого 2022 року США направили в Україні майже 5,6 мільярда доларів безпекової допомоги.