Брайтон-Біч перейменують на «Український шлях»

0
54

Міська рада Нью-Йорка схвалила законопроєкт про перейменування Брайтон-Біч-Авеню та Коні-Айленд-Авеню в Брукліні на «Український шлях». Про це повідомив представник України при ООН Сергій Кислиця у Twitter.

Район Брайтон-Біч став відомим у середні 1970-х років. Переважно через густоту поселення російськомовних вихідців з країн колишнього СРСР. Місце почали називати «Маленька Одеса». Наразі тут знаходиться найбільша російськомовна інфраструктура Нью-Йорка — заклади, радіостанції, магазини, газети, школи та багато іншого.

Уявіть, як знатно палатиме на Росії. І не лише там, але й в середовищі вихідців з просторів совка, які вирішили жити на «загниваючому заході» водночас плекаючи мрії про СРСР.

Перейменування стосуватиметься лише двох авеню, а не цілого однойменного району, який знаходиться поряд.

Згідно із законопроєктом, Вудсайд-авеню між 76-ю та 79-ю вулицями у Квінсі перейменують на «Маленький Таїланд», оскільки район добре відомий у всьому місті завдяки великій кількості тайських ресторанів та інших підприємств. Загалом законопроєкт торкнувся 78 магістралей та громадських місць у всьому місті. Він буде відправлений меру Еріку Адамсу для остаточного затвердження.

Після вторгнення Росії в Україну деякі країни світу вирішили змінити назви вулиць, зокрема біля російських посольств. Наприклад, міська влада столиці Швеції Стокгольма вирішила назвати частину парку, де знаходиться посольство РФ, «Місцем вільної України».