Україна отримає від США додаткових 368 млн доларів гуманітарної допомоги

0
88

Допомога призначена для підтримки людей в Україні та біженців через напад Росії.

Про це повідомляє Посольство США в Україні.

«Наша відданість народу України рішуча. Сполучені Штати надають майже 368 мільйонів доларів додаткової гуманітарної допомоги для підтримки людей в Україні та біженців, які змушені покинути свою країну в пошуках безпеки у розпал жорстокої війни Росії», – зазначив Держсекретар США Ентоні Блінкен.

Йдеться, що додаткове фінансування включає майже 288 мільйонів доларів США, які надійдуть через Державний департамент, і понад 80 мільйонів доларів США, що надаються через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), і «забезпечить їжею, питною водою, грошовою допомогою, захистом, доступним притулком, екстреною медичною допомогою, матеріально-технічним забезпеченням та гуманітарною координацією».

У Державному департаменті також закликали Росію припинити бойові дії, сприяти безперешкодному гуманітарному доступу в Україну та дозволити постійний безпечний прохід для тих, хто прагне втекти в безпечне місце.

США привітали зусилля партнерів, які прийняли українців, а також рішення ЄС про розширення статусу тимчасового захисту для громадян України, надання їм дозволу на роботу, доступу до житла та інших послуг.