ЗСУ вдячні США за новий пакет військової допомоги на 400 млн доларів

0
116

Збройні Сили України вдячні за підтримку та допомогу США, зокрема за п’ятнадцяте виділення зброї та обладнання на суму 400 мільйонів доларів. Про йдеться на фейсбук-сторінці Генерального штабу ЗСУ.

Так, Державний Секретар США Ентоні Блінкен заявив, що ухвалює п’ятнадцяте виділення зброї та обладнання із запасів Міністерства оборони США для самооборони України з серпня 2021 року на суму до 400 мільйонів доларів.

Відповідно до цього рішення загальна військова допомога США Україні збільшиться до понад 7,32 мільярда доларів.

У Державному департаменті США зазначили, що вони вітають хоробрість українського народу і підтримуватимуть їх стільки, скільки буде потрібно.

«Наша відданість українському народу непохитна, і ми – разом з Україною», – йдеться у повідомленні.

Міністр оборони України Олексій Резніков під час телефонної розмови подякував міністру оборони США Ллойду Остіну за новий пакет військової допомоги на 400 млн доларів. Про це написав Міністр оборони України Олексій Резніков у Twitter. 

«Я дякую США і нашому доброму другу Ллойду Остіну за 400 млн безпекової допомоги. Ця підтримка збільшить обороноздатність ЗСУ», – зазначив Олексій Резніков.

Сторони також обговорили новий проєкт, спрямований на підвищення прозорості та забезпечення підзвітності використання програмного забезпечення НАТО.