ПРОГРАМА «ОЧИЩЕННЯ- 9» ВІД ФЛП

0
543

Весна. Зараз самий час  потурбуватися про своє здоров’я. Компанія Форевер пропонує Вам найефективніший  і безпечніший спосіб очищення організму – програма «Очищення- 9» («Clean-9»)
Давайте спочатку розберемося, чому ж очищення таке важливе для  нашого організму. Для того, щоб організм жив, він повинен живитися. Проте, в процесі  переварювання і використання продуктів  не усі поживні речовини, що поступають з їжею, засвоюються організмом. Ми роками накопичуємо шлаки в організмі, і вони провокують розвиток багатьох захворювань. Несприятлива екологічна обстановка, погіршення якості продуктів харчування, малорухомий спосіб життя, надмірна схильність багатьох людей до лікарських препаратів, постійний психоемоційний стрес на тлі соціально-побутових проблем призводять до погіршення стану організму, що викликає появу дуже серйозних захворювань, аж до онкопатології.
Наше здоров’я безпосередньо  пов’язане з якістю харчування. На жаль, сучасний стиль життя не дозволяє нам повноцінно і правильно харчуватися. Крім того, на нас постійно відображаються шкідливі наслідки забруднення довкілля, ультрафіолетове опромінення, паління і стреси.
Для збереження і зміцнення здоров’я необхідно періодично очищати свій організм від шлаків, щоб вони не перешкоджали процесам життєдіяльності, не знижували функціональну активність клітин, не порушували метаболічні процеси.
Практично з першого кроку  відчуєте реальну можливість поліпшити  своє здоров’я, очистивши організм і  понизивши вагу за допомогою нашої  програми «Очищення- 9» .
До складу цієї програми входять добре нам відомі продукти, про які знайомила в попередніх випусках газети «Українське Слово»:
1. Гель Алое Вера (Aloe Vera Gel)- це натуральний продукт, що повертає шлунково-кишковому тракту нормальну роботу. Гель:
–   очищає шлунково-кишковий тракт;
–   покращує  всмоктуваність поживних речовин;
–   прискорює видалення  шлаків і продуктів обміну  з організму;
–   покращує обмін  речовин.
Гель Алое Вера містить набір амінокислот, необхідних нашому організму. Щодня пийте Гель Алое Вера, і це не лише поліпшить травлення, засвоєння поживних речовин, насить організм вітамінами (їх є 12), мінералами (20) і амінокислотами (18), але і сприятиме здоровому способу життя.
2. Форевер Лайт (Forever Lite)   – ця поживна програма допоможе безболісно нормалізувати масу і поліпшити загальний стан здоров’я. Форевер Лайт, змішаний з молоком або соком забезпечить організм необхідними вітамінами, мінералами, білками і вуглеводами. Цей продукт, завдяки своїй прекрасній якості, завоював підтримку видатних дієтологів і лікарів США. Форевер Лайт містить білки, жири, вуглеводи, вітаміни, макро- та мікроелементи.:
Поживна дієта Форевер  Лайт – це не лише відмінний спосіб контролю ваги, але і підтримка оптимального здоров’я. Випиваючи коктейль, отримуєте денну рекомендовану норму вітамінів і мінералів. Існує два види коктейлю: ванільний і шоколадний. Тільки правильне, збалансоване харчування сприяє оздоровленню людини в цілому.
3. Бджолиний Пилок (Forever Bee Pollen) – головною цінною властивістю бджолиного пилку є високий вміст білку і амінокислот. Бджолиний пилок вважається найдосконалішим природним поживним продуктом, містить практично усі найважливіші життєво необхідні компоненти: білок, амінокислоти, вітаміни, комплекс мікроелементів, ферменти і тому подібне. Пилок:
– збільшує енергію;
– підвищує фізичну витривалість;
– надає підтримку імунній  системі, травленню;
– сприяє схудненню; посилює  розумові здібності;
– захищає від серцевих  захворювань, артриту, стресу.
Вважається, що вживання бджолиного пилку сприяє уповільненню процесу  старіння, омолоджуванню шкіри і  збереженню енергії молодості.
4.   Гарсінія плюс (Forever Garcinia Plus) – необхідний компонент в системі «Очищення 9», оскільки Гарсінія містить декілька інгредієнтів, які допоможуть природним чином позбутись зайвої маси.
Гарсінія плюс – це чудовий спалювач жиру. Крім того, до складу Гарсінії входять корисні рослинні олії, олія сафлор і олія МСТ (тригліцериди середнього ланцюга). Вони називаються «здоровими жирами», які виконують функцію  захисту серця, зберігають еластичність судин і прекрасно діють на усю серцево-судинну систему. Вони прискорюють процес метаболізму, дозволяючи організму негайно отримувати енергію, спалюючи ці жири. Організм отримує такий швидкий прилив енергії, що Форевер Гарсінія плюс може стати прекрасним продуктом для атлетів і любителів спорту.
Дуже важливим додатковим елементом очищення організму є  достатнє споживання рідини. Не менше 8-10 склянок води в день.
Навіть, якщо людина ніколи раніше не займалася ніякими системами  оздоровлення, починати необхідно з проведення очищення і робити це регулярно. Пам’ятайте, що проведення очищення завжди  доцільне і ефективне, в якому б віці і при якому стані здоров’я людина б її не проводила.
Ті, хто бажає не просто очистити свій організм, але і скинути  зайві кілограми, можуть продовжити програму очищення спеціальною програмою «Форевер Лін» («Forever Lean»), яка розрахована на 30 днів. До складу цієї програми входять ті ж продукти, що і в систему «Очищення 9» і ще добавлений пробіотик.    
Активний  пробіотик ( Forever Active Probiotic) – входить до складу програми «Форевер Лін» (Forever Lean). Це маленькі капсули,  які легко проковтнути, спеціально  розроблені, щоб  поліпшити  роботу травної системи і впоратися з дисбалансом, до якого призводить неправильне харчування і спосіб життя. Форевер Активний пробіотик діє безпосередньо в товстій кишці, де він бере участь в процесі травлення, допомагаючи вивільнити поживні речовини для засвоєння, сприяє нормальному зростанню і розвитку, підтримуючи баланс і здоров’я організму. Це єдиний існуючий на сьогодні пробіотик з 6 штаммів, який не вимагає зберігання в холодильнику.
Сьогодні все більше і  більше людей піклуються про свою масу і про те, як вони виглядають. Потурбуйтеся про свій організм, дайте йому можливість очиститись. Ми прибираємо свій дім раз за тиждень. Ми чистимо зуби двічі вдень. Ми купаємось щодня. Для чого ми це все робимо? А що діється у нас там, всередині? Чи живете за принципом «не бачу і серце не болить». Думаю, що ні.
Весна – це є найкращий час очистити свій організм і підготувати його до весняного гардеробу! Шануймося і будьмо здорові!
 (Матеріали  взяті з офіційних джерел ФЛП)
підготовила Руслана ВІНЯРСЬКА,
незалежний консультант компанії ФЛП
www.AloeDaily.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Щоб одержати знижку на продукцію і за додатковою
інформацією  звертайтесь  по тел.: 630-639-3583.  Консультація безплатна.
Запрошуємо до співпраці.
На фото: Руслана Вінярська  та доктор Yoo, в науково-дослідницькій лабораторії компанії ФЛП в Техасі

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!