Україна заслуговує бути вільною

0
93

Сенатори Роб Портман і Емі Клобучар під час зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським та Міністром оборони України Олексієм Резніковим отримали інформацію про незаконну, неспровоковану та жорстоку війну Росії проти України та підтвердити відданість США Україні, НАТО та іншим союзникам. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗС України.

«Мужність і хоробрість українського народу перед обличчям несправедливої ​​російської агресії завжди надихає здалеку, але ще більше надихає побачити це на власні очі. Зараз, як ніколи, Сполучені Штати повинні підтримувати нашого союзника Україну, щоб надіслати повідомлення Росії та світу, що ми не будемо стояти осторонь, поки суверенні країни зазнають нападу. Україна заслуговує бути вільною і ми не зупинимося, поки російські війська не вийдуть з України», – заявив Сенатор США Роб Портман.

Сенаторка США Емі Клобучар додала, що перед обличчям неспровокованого варварства Володимира Путіна ми повинні продовжувати підтримувати український народ у його боротьбі за демократію. Перебуваючи в Україні, ми також побували в Бучі та Ірпіні, а також в аеропорту Антонова в Гостомелі, місці, де українці відкинули наступ росіян і зрештою врятували Київ від російського контролю.

Також Президент України Володимир Зеленський вручив американським сенаторам ордени «За заслуги» І ступеня, якими їх було нагороджено Указом Глави держави від 23 серпня 2022 року за значні особисті заслуги у зміцненні міждержавного співробітництва, підтримку державного суверенітету й територіальної цілісності України, вагомий внесок у популяризацію України у світі.

Збройні Сили України вдячні Сенатору США Робу Портману, співголові Групи підтримки України в Сенаті США та члену Комітету Сенату з міжнародних відносин, і Сенаторці Емі Клобучар, членкині Групи підтримки України в Сенаті США за висловлену двопартійну підтримку Конгресу США Україні.