Стартувала програма навчання школярів з мінної безпеки

0
171

На Київщині започатковано програму навчання школярів з мінної безпеки за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні в партнерстві з Київською обласною військовою адміністрацією. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Створення безпечного середовища для дітей Київщини шляхом їх навчання основним правилам мінної безпеки – основна мета заходу, що відбувся в одному з навчальних закладів Дмитрівської територіальної громади Бучанського району.

Тут розпочалися перші заняття зі школярами у рамках Проєкту «Зменшення ризиків травмування та загибелі дітей від мін та вибухонебезпечних предметів».

Програма навчання реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні в партнерстві з Київською обласною військовою адміністрацією.

Голова Держспецтрансслужби Міністерства оборони України генерал-майор Богдан Бондар, зокрема зазначив, що фахівці Служби завжди готові надати необхідну допомогу та взяти участь у проведені подібних освітніх заходів.

Безпосередню реалізацію проєкту протягом шести місяців, з вересня 2022 року по лютий 2023 року, здійснюватиме громадська організація «Ліга офіцерів».

Тренери (викладачі) занять із мінної безпеки пройшли відповідні фахові навчання на базі Центру протимінної діяльності Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України.

ЗСУ вдячні за підтримку та допомогу всім, хто долучився.