Україна вразила системами HIMARS понад 400 російських цілей

0
214

Використання HIMARS мало руйнівний ефект. Російські лінії зв’язку та ланцюжка поставок серйозно порушені.

Україна вразила системами HIMARS понад 400 російських цілей. Про це повідомив голова Об’єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі на прес-конференції за результатами 5-го засідання Контактної групи з оборони України. Зустріч проходила на авіабазі Рамштайн у Німеччині у четвер.

За словами американського генерала, використання HIMARS мало руйнівний ефект. Російські лінії зв’язку та ланцюжка поставок серйозно порушені.

“Це має прямий вплив на здатність Росії підтримувати бойову міць”, – підкреслив Міллі.

Він зазначив, що внаслідок цього російське командування має великі складнощі в управлінні військами, оскільки штаби зруйновані, у агресора великі складнощі з поповненням своїх сил і поповненням бойових втрат.

Міллі повідомив також, що на сьогоднішній день США передали Україні 16 систем HIMARS з тисячами снарядів GLMRS, сотні тисяч артилерійських боєприпасів 155-мм, а також 126 артилерійських знарядь M-777, тисячі протитанкових засобів, тисячі зенітних знарядь, ракети багато нелетального спорядження. Також США надали майже півмільйона снарядів 155 мм.

“Війна не завершена, Росія велика країна, мають дуже серйозні амбіції щодо України, так що буде необхідна підтримка України для продовження боротьби за своє виживання”, — підкреслив Міллі.

Як повідомлялося, глава Пентагону Ллойд Остін на зустрічі в Рамштайні заявив, що сьогодні війна РФ проти України знову перебуває у ключовому моменті. Він наголосив, що союзницька підтримка нашої держави приносить свої плоди на полі бою.