Солідарні з США: ЗСУ вшанували пам’ять загиблих у теракті 11 вересня 2001 року

0
161

Збройні Сили України вшановують відважних та героїчних чоловіків і жінок Збройних сил Сполучених Штатів Америки, які проявили надзвичайну мужність під час порятунку інших 11 вересня 2001 року. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у Фейсбук.

«Іван Скала, американець українського походженням, який героїчно загинув під час терористичного акту 11 вересня 2001 року. Чоловік працював поліцейським у Нью-Йорку і добровільно зголосився рятувати життя людей того трагічного дня. До трагедії Джон працював у нічну зміну. Зміна закінчилася о сьомій ранку, теракт стався вже о 8 ранку і він, не вагаючись, почав евакуювати людей», – йдеться у повідомленні.

Чоловік двічі заходив у вежі, що горять, перевіряючи, чи не залишилися люди на поверхах. Він мав повернутися після другого проходу, але зайшов до будівлі втретє, щоб перевірити, чи залишилися люди. У цей момент вежа впала.

У Генштабі розповіли, що ЗСУ солідарні зі Збройними силами США, які воювали за свободу Сполучених Штатів після найбільшого теракту на американській землі.

«Збройні Сили України вдячні США за багаторічну – останні 9 років й особливо – після 24 лютого – за системну та всебічну підтримку українського війська та народу України у протидії збройній та гібридній агресії російської федерації», – зазначається в повідомленні.