У Польщі обмінялися досвідом капелани Армії США та ЗСУ

0
157

У Кракові,  Республіка Польща, нещодавно відбулася зустріч між капеланами Армії США та Збройних Сил України, яка дозволила військовим релігійним лідерам із США та України налагодити позитивні стосунки, підвищити рівень довіри, встановити покращену комунікацію та зрозуміти потреби підтримки та навчання для новоствореної Служби військового капеланства Збройних Сил України. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Капелани Командування спеціальних операцій Армії ЗС США та 10-ї Групи Сил спеціальних операцій Армії США (повітрянодесантної) провели тематичний експертний обмін знань між представниками вищого американського та українського складу щодо питань духовної підтримки.

Цей тематичний обмін знаннями був проведений для підтримки українських військових, які складають професійний корпус капеланів у лавах ЗС України. У заході взяв участь начальник Служби військового капеланства Збройних Сил України полковник Олексій Терещук.

Від України були присутні 10 делегатів та вісім делегатів зі США разом із старшими капеланами Європейського командування ЗС США, 18-го Повітрянодесантного корпусу Армії ЗС США (Форт Брегг), Командування Армії США в Європі та Африці, Командування спеціальних операцій ЗС США,  Командування спеціальних операцій ЗС США в Європі та 10-ї Групи Сил спеціальних операцій Армії США.

Командування Армії США в Європі та Африці й надалі підтримуватиме ці відносини та надаватиме капеланську підтримку Україні і в майбутньому.