Щоб Україна могла забезпечувати продовольством світ, Росія повинна припинити війну

0
80

Посол США в Україні Бріджит Брінк відвідала Одесу з координатором з питань санкцій Державного департаменту США Джимом О’Браєном та міністром інфраструктури Олександром Кубраковим та його командою, щоб побачити, як швидко українські фермери, експортери та порти працюють над транспортуванням мільйонів тонн зерна з України по світу через Чорноморську зернову ініціативу (ЧЗІ). Про це повідомляє Посольство США в Україні.

«Поки Росія використовує продовольство як зброю, Президент Зеленський і Україна вживають заходів, щоб зменшити продовольчу небезпеку, спричинену війною Росії. 20 мільйонів доларів підтримки США від USAID через Всесвітню продовольчу програму вже допомагають відправляти зерно з України тим, хто його найбільше потребує», — йдеться в повідомленні.

У Посольстві США в Україні зазначили, що ЧЗІ допомагає знизити ціни та подолати гостру продовольчу небезпеку. Щоб Україна могла забезпечувати продовольством світ, Росія повинна дотримуватися своїх зобов’язань, припинити жорстоку війну та припинити напади на критичну інфраструктуру.