Агентство США з міжнародного розвитку надає Україні 80 електрогенераторів

0
111

Посол США в Україні Бріджит Брінк повідомила про додаткову допомогу від Агентство США з міжнародного розвитку USAID. Організація передає Україні електрогенератори.

Про це вона написала у Твіттері.

«У той час, як Росія намагається відключити світло, USAID Ukraine надає 80 генераторів, щоб підтримувати електропостачання. Ця допомога є лише частиною відповіді Америки на жорстокі й постійні атаки Росії на критичну інфраструктуру України», — зазначила посол.

Сполучені Штати Америки і надалі підтримуватимуть офіційний Київ, наголосила Бріджит Брінк.

У вівторок Сполучені Штати оголосили про виділення 53 мільйонів доларів на закупівлю обладнання для електромереж України, щоб допомогти Києву у боротьбі з російськими атаками на його енергетичну інфраструктуру, внаслідок яких мільйони людей залишилися у темряві без опалення, повідомляє Reuters.

“Це обладнання буде швидко доставлене в Україну в екстреному порядку, щоб допомогти українцям пережити зиму”, – йдеться у заяві Держдепартаменту, додаючи, що пакет включатиме розподільні трансформатори, автоматичні вимикачі, обмежувачі перенапруги та інше обладнання.

Починаючи з жовтня, Росія приблизно щотижня здійснює масштабні атаки на українську інфраструктуру електропередачі та теплопостачання, що, на думку Києва та його союзників, є навмисною кампанією завдання шкоди цивільному населенню, військовим злочином.