Пентагон забезпечуватиме Україну засобами для використання на полі бою

0
257

Уся військова допомога від США Україні стосується боєздатності і можливості мати найкращі шанси досягти успіху на полі бою — як-то захисту чи повернення суверенної території. Про це на брифінгу заявив прессекретар Міністерства оборони США бригадний генерал ВПС Пет Райдер.

«Ми зосереджені на тому, щоб забезпечити Україну засобами, які вона може використати на полі бою прямо зараз. Ми всі дуже уважно стежимо за поточною ситуацією там, оскільки Україна намагається переоснаститися та підготуватися до продовження наступальних операцій уздовж ліній», — зазначив Пет Райдер.

Він також повідомив, що США і надалі допомагатимуть Україні звільняти свої території від російських загарбників.

«Дивлячись на наші стосунки з Україною у сфері безпеки, ми збираємося продовжувати говорити не лише про їх короткострокові потреби, а й про їхні середньо- та довгострокові потреби, і це завжди було так і буде надалі», — наголосив Пет Райдер.

А тим часом Олексій Резніков провів телефонну розмову з Ллойдом Остіном та анонсував гарні новини для України. Про це  Олексій Резніков написав у твіттері.

«Мав телефонну розмову з Міністром оборони США Ллойдом Джеймсом Остіном III. Обговорили результати зустрічі у форматі Ramstein-8, подальше посилення української армії, включаючи постачання танків і технічне обслуговування нового озброєння. Незабаром буде оголошено більше хороших новин. Ми маємо повну довіру та сильну підтримку. Разом до перемоги!» — написав Олексій Резніков.

У четвер Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Бріджит Брінк на чергову учорашню ракетну атаку РФ проти України повідомила, що це аж ніяк не зупинить підтримку офіційного Києва.

«Ще одна жорстока атака, та сама стратегічна поразка. Хвилі російських безпілотників та ракет не можуть зупинити ні героїчних захисників України, її хоробрий народ, ні нашу рішучу єдину підтримку», — зазначила Бріджит Брінк.