ВИЩА ОСВІТА В ЧЕХІЇ – НЕСТАНДАРТНЕ РІШЕННЯ

0
765

Безкоштовне навчання для іноземних громадян
Навчання  на англійській та чеських мовах
Традиції  доброякісної освіти з 1348 року
Приватні  вищі навчальні заклади від 500 євро за семестр
Перспективи працевлаштування в європейських фірмах

 
Україномовна  громада США традиційно вирізняється високим рівнем освіти. З раннього дитинства батьки налаштовують молоде покоління на необхідність отримати вищу освіту та престижну, високооплачувану спеціальність. Та, коли приходить час вибирати місце навчання,  з’ясовується, що навчання в Америці зовсім недешеве, а точніше дуже дороге.  Стипендію отримати важко, позичку – також, адже багато хто з батьків знаходяться в ситуації  банкротства і не можуть як раніше стати co-signer, тобто стати відповідальним за позичену кількість грошей .
Хтось в такому випадку набирає позичок, які після закінчення вищого навчального закладу доведеться віддавати ще наступних 10 років (адвокати і медики в додаток до диплому з університету отримують борги в суму 100, 200, а то і 300 тисяч доларів). Дехто прощається  з мрією та іде працювати на прості, та не дуже престижні роботи.
Але все-таки і є такі, хто знаходить можливість отримати бажану професію, закінчити університет без боргів та на додаток провести студентські роки в благодатній, висококультурній Європі,  знайомлячись з її історією та архітектурою.
З кожним роком число американських студентів, які навчаються за кордоном,  відчутно збільшується. Десятки державних та приватних вузів по всій Європі пропонують свої послуги для здобуття освіти.
Ідеальне співвідношення ціни та якості – отримати освіту в Чехії. Чеська освіта має багатовікову традицію та є визнаною в цілому світі.
Приміром, у Празі  з її затишними маленькими вуличками та червоними черепичними дахами знаходиться вісім університетів. Дипломи, отримані в Чехії, є дійсними не тільки в усіх країнах Європи, але і в інших країнах світу, зокрема, в США.  А от витрати на навчання та проживання не такі астрономічні, як у інших країнах Європейського Союзу, не зважаючи на те, що рівень життя в Чехії  повністю відповідає всім європейським стандартам.
Чехія пишається власними  традиціями освіти, які сягають в глибину віків: Карлів університет в Празі, заснований в 1348 році, – один із найстаріших навчальних закладів Європи.   Студенти в Чехії мають дуже багато привілеїв. Їм з радістю  надають знижки в кінотеатри, музеї, кафе, проїзні квитки тощо.  Навчання в Чехії дає можливість жити та навчатися в центрі Європи, недорого подорожувати Європі.
До  речі, деякі студенти після закінчення вищого навчального закладу планують залишитись в Європі – працювати або відкрити свій бізнес. Чехія з радістю відчинить для них свої двері. Вивчення чеської  мови в такому випадку є першим кроком на шляху до майбутнього в Європі.  Варто також знати, що маючи лише студентську візу, в Чехії можна легально працювати. Вакансій доволі багато, криза не дуже сильно вплинула на чеську економіку. Наразі Чехії посідає перше місце за темпами економічного розвитку та інвестиціями.  А звідси і підвищений попит   на сучасних спеціалістів . Сьогодні  в Чехії, як і в цілому світі, потрібні  молоді та перспективні професіонали – люди з прогресивними ідеями, котрі добре володіють своїми спеціальностями і готові до постійного розвитку. Дипломи чеських ВУЗів повністю відповідають європейським та світовим стандартам, тому випускники чеських вищих шкіл  знаходять престижні роботи не тільки в Чехії, але і в будь-якій країні Європи та світу.  Європейські роботодавці не вимагають від випускників нічого, крім перекладу диплому на потрібну мову (апостиль й нострифікація не потрібні!).
Чеська освіта доступна для всіх. Іноземні та чеські студенти  в Чехії мають одинакові привілеї і можуть безкоштовно   навчатися в державних університетах.   Існує тільки одна умова – знання чеської мови. Саме тому процес  вступу в чеські вищі навчальні заклади ділиться на два етапи. На першому – вчорашній випускник приїжджає в Чехію та поступає на річні курси мови, програма яких включає в себе і підготовку до вступних екзаменів. Вартість таких курсів від 4 тисяч євро, в залежності від школи.  Другий етап – вступ в обраний ВУЗ.         
Навчання  в Чехії проводиться також  і на англійській мові, до речі вартість такого навчання набагато менша, ніж в університетах США по тій же спеціальності. Річна сума оплати за навчання в основному залежить від престижності та рівня навчання у вузі. Наприклад, навчання на економічному факультеті Чеського технічного університету в середньому обходиться в 3000 євро, а от  освіта на медичному факультеті Карлового університету може досягати  і 10 000 євро.
Студенти зазвичай живуть в недорогих (120-170 євро в місяць) сучасних, затишних гуртожитках, в які входить кімната на двох з кухнею, туалет та ванна – на дві кімнати. Харчуються в студентських кафе, де їжа доволі різноманітна та смачна.  В будь-якому гуртожитку  є швидкісний інтернет. Ті студенти, які можуть собі це дозволити,  винаймають  квартири.
Сьогодні  Чехія – це один із лідерів світової системи освіти. В чеських вузах можна отримати звання магістра, бакалавра або наукову степінь більше ніж по 1000 спеціальностях. Всі рівні чеської освіти відповідають Міжнародним нормам класифікації навчання (ISCED) та повністю відповідають стандартам  країн Євросоюзу. У випускників чеських університетів є чудові перспективи на працевлаштування як і в самій Чехії, так і будь-якій країні Європи.
Якщо ви вирішили, що Чехія – це країна для вас, дзвоніть! Ми допоможемо вчасно подати документи і поступити як в державні, так і в приватні вузи Чехії, успішно обійти всі підводні камені, які можуть очікувати майбутнього студента на його шляху.
Ми  знаємо, як вирішити ваші проблеми найбільш ефективним та економічним шляхом.
Різниця між державним та приватним вузом полягає не тільки в платності-безплатності навчання. Вступні екзамени в державні університети складніші  і конкурс на місце вищий. Приватні вузи мають більш доступну для іноземних студентів систему зарахування на навчання. Як такого терміну навчання в вузах Чехії немає. Вибравши бажану спеціальність, студенту необхідно успішно скласти екзамени та тести з певних предметів і тим самим набрати необхідну кількість балів. Термін досягнення цієї мети студент встановлює сам для себе, включаючи формування розпорядку навчання. Якщо студент цілеспрямований, то термін його навчання зменшується, а якщо б’є байдики, то затягується.
Але стандартні, рекомендовані терміни навчання в Чехії – три роки навчання на бакалавра і два роки на магістра. Після отримання ступеня бакалавра студент може припинити навчання і розпочати трудове життя, або може продовжити навчання в магістратурі. При цьому допускається зміна і факультету, й університету.  Після чого навчання вважається закінченим  і професійний статус спеціаліста більш високим, а, відповідно, більш оплачуваним.
МИ ПРОПОНУЄМО ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ  ДЕКІЛЬКА РІЗНИХ ПРОГРАМ:
Підготовчі  курси з вивчення чеської мови в Карловому університеті для подальшого  навчання на чеській мові -1 рік (вартість – 4999 євро)
Підготовчі  курси англійської мови в Карловому університеті для подальшого навчання  на англійській мові -1 рік (вартість – 6 000 євро)
Рекомендуємо  цю програму для дітей, які залишились в Україні або в колишніх республіках  СРСР, батьки котрих живуть та працюють в США.  Ця програма заощадить гроші та час і дасть дітям освіту, котру без проблем вони використають в США.
Медична освіта на англійській мові в Карловому  університеті – Перший медичний факультет (вартість за рік навчання – 10 000 євро)
Між університетом та США існує договір, прирівнюючи чеську освіту до американської. Все, що потрібно майбутньому лікарю, щоб розпочати свою практику , – це пройти резидентуру в США. 
Медична освіта на чеській мові в Карловому університеті – Перший медичний факультет (безкоштовно).
НАЙБІЛЬШ  ПОПУЛЯРНИМИ ПАКЕТАМИ Є :
Найбільш економічний
– Рік навчання на підготовчих курсах чеської мови
– Отримання безкоштовної вищої освіти на чеській мові в державних установах. (Програма ідеально підходить тим, хто в майбутньому планує  жити і працювати в Європі.  Всі студенти після закінчення володіють також англійською мовою на дуже доброму рівні).
 
Найбільш психологічно зручно
– Рік навчання на підготовчих курсах чеської  мови
– Рік навчання в приватному вузі
– Закінчення вищої освіти в державному вузі безкоштовно (Програма ідеально підходить  тим, хто не є впевнений, що зможе пройти по конкурсу в державний заклад, де навчання є безкоштовним. Після року навчання в приватному вузі перехід в державний відбувається без здачі додаткових екзаменів).
 
Найвигідніша для студентів  із США
Все навчання відбувається на англійській мові (Будь-які спеціальності. Медичний факультет – 10 000 євро в рік. Програма ідеально підходить тим, хто планує повернутися до США і працювати, наприклад, лікарем. Роки навчання повністю зараховуються, треба тільки пройти резидентуру).
 
Найвигідніша для студентів  з України або інших республік  колишнього СРСР
4а)  Підготовчі курси англійської  мови та подальше навчання  на англійській мові.
4в)  Підготовчі курси чеської мови і подальше навчання на чеській мові в державних вузах безкоштовно.
 
Освіта – це єдина цінність, котра гарантує престижну  роботу і добре життя для ваших дітей! Освіта – це справжній страховий полюс на всі випадки життя і найкраща інвестиція в майбутнє.
Подзвоніть  нам, і ми допоможемо вам отримати престижну освіту в Європі у відомих  університетах, які гарантують успіх.  Ми позбавимо вам стресів, котрі пов’язані з подачею документів, оформленням віз, здачею вступних екзаменів. Ми гарантуємо вам зарахування на вибрану вами спеціальність у вибраний вами ВУЗ і беремо на себе всі проблеми, пов’язані  з адаптацією в Чехії, включаючи курси чеської та англійської мов, зустріч та супровід студентів.