Сполучені Штати анонсували новий пакет військової допомоги для України

0
211

У Білому домі зазначили, що про нову допомогу повідомлять “найближчими днями”.

Координатор Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі під час онлайн-брифінгу, заявив, що новий пакет військової допомоги для України на разі знаходиться у розробці.

«Найближчими днями ви побачите ще одне оголошення про надання безпекової допомоги від Сполучених Штатів», – зазначив Кірбі.

Представник адміністрації Байдена нагадав, що підтримка України з боку США “не має рівних у всьому світі з погляду того, які можливості та які суми ми погодилися надати”.

У цьому контексті він додав, що Сполучені Штати зберігатимуть рішучість допомагати Україні й надалі.

Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки при Білому домі Джон Кірбі, коментуючи передачу Україні польських винищувачів МіГ-29, заявив, що це не підштовхне Сполучені Штати до передачі F-16. Про це повідомляє CNN.

“Це не змінює наших рішень щодо F-16”, — зазначив Кірбі, коментуючи недавній анонс польської влади про передачу МіГ-29 Україні.

Представник Білого дому підкреслив, що подібні постачання – це суверенне рішення кожної країни, яке поважають США.

Водночас чиновник відмовився детальніше реагувати на постачання винищувачів Україні, зазначивши, що “США не слід характеризувати рішення Польщі тим чи іншим способом”.

Раніше Прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен заявляла, що країни-союзники обговорюють створення коаліції для надання Україні винищувачів. При цьому Фредеріксен не розкрила подробиць про те, передача яких саме винищувачів зараз обговорюється.