Байден і Трюдо обговорять підтримку України

0
192

Президент США Джо Байден вперше з моменту інавгурації відвідає Канаду. Його візит запланований на 23-24 березня. В ці дні Байден зустрінеться з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, повідомили в офісі глави уряду Канади.

Під час зустрічі Джо Байден обговорить із прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо підтримку України та подальшу спільну роботу щодо розв’язання проблем глобального впливу вторгнення РФ в Україну.

“Прем’єр-міністр Джастін Трюдо та президент США Джо Байден продовжать співпрацю з міжнародних питань, що становлять спільний інтерес. У тому числі у непохитній підтримці України, яка захищається від російської агресивної війни”, – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що США працюють над пришвидшенням передання Україні танків Abrams. Щоб пришвидшити постачання танків Україні, США вирішили відправити старшу модель M1A1 замість обіцяних M1A2, підготовка яких зайняла б більше часу, пише Forbes. Попри те, що M1A1 не мають деяких технологічних переваг більш нової моделі, ці танки все ж оснащені «Пакетом підвищення вогневої потужності», який містить одну дуже корисну для українських військових систему — локатор цілей на великій відстані (FTL). А Канада відправила на днях чергову партію військової допомоги – броньовані ремонтно-евакуаційні машини, скоріш за все, Bergepanzer 3, виготовлені на базі танка Leopard 2.