Байден зробив офіційне оголошення: він знову балотуватиметься у 2024 році

0
178

Американський лідер Джо Байден офіційно оголосив, що братиме участь у наступних президентських виборах. Вони заплановані на 2024 рік. Про це повідомляє Bloomberg.

80-річний чинний американський президент закликав виборців дозволити йому “закінчити роботу”, яку він розпочав, коли вступив на посаду, і відкласти в сторону будь-які переживання щодо його віку. Він наголосив, що ще є над чим працювати, щоб дати американцям “рівні можливості” і дати відсіч “екстремістам” у Республіканській партії, які хочуть скоротити державні витрати і обмежити права на аборти.

“Питання, з яким ми зіштовхнулися, полягає в тому, чи матимемо ми в найближчі роки більше свободи або менше свободи”, – сказав Байден у відео, опублікованому в Twitter.

“Я знаю, яку відповідь хочу отримати, і думаю, що ви теж знаєте. Зараз не час для самозаспокоєння. Ось чому я балотуюся на переобрання”, – додав він.

Байдену, який вже є найстаршою людиною, коли-небудь обраною президентом США, наприкінці другого терміну виповниться 86 років, і він перебуває під пильною увагою щодо своєї придатності служити ще чотири роки в Білому домі. Його вступне послання свідчить, що він робить ставку на те, що виборці винагородять його за десятиліття досвіду і послужний список, не звертаючи уваги на вікові проблеми.

Заява Байдена з’явилася у четверту річницю його президентської кампанії у 2019 році, коли він пообіцяв відновити “душу Америки”, але матч-реванш проти Трампа може виявитися ще більш болючим, ніж їхня перша битва у 2020 році.

Заява Байдена дозволяє йому розпочати збір коштів на перегони, які, ймовірно, потребуватимуть ще більше грошей, ніж його попередня кампанія, що стала першою в історії США, яка зібрала 1 мільярд доларів. Він також зібрав початкову команду радників, які керуватимуть його переобранням.

Його передвиборча кампанія буде складною і полягатиме у запобіганні поверненню до влади його опонента Дональда Трампа.

Президент Сполучених Штатів Джо Байден вже планує проведення майбутньої передвиборчої кампанії. Однак вона полягатиме у тому, щоб запобігти поверненню до влади Дональда Трампа. Про це пише The New York Times.

В США вважають, що повторна спроба Байдена зайняти президентське крісло буде досить складною. Йому необхідно буде як відстоювати свої погляди, так і протидіяти Трампу.

Очікується, що Байден також запросить у Вашингтон “фінансових донорів” його кампанії. Там буде проведений своєрідний фінансовий саміт, який і розпочне гонку. Попередньо, зустріч відбудеться в п’ятницю.

Після цього Байден найме персонал, який зможе працювати за межами Білого дому: керівника кампанії, помічників з комунікацій, керівників кампаній штату, опитувальників, фінансових менеджерів, волонтерів тощо.

До речі, колишнього президента США Дональда Трампа на майбутніх виборах готові підтримати 2/3 виборців від Республіканської партії.

Прихильників експрезидента не бентежить його нещодавній кримінальний арешт та інші судові розслідування. Про це повідомляє телеканал NBC News.

Національне опитування телеканалу показало, що майже 70% виборців Республіканської партії готові підтримати кандидатуру Дональда Трампа на президентських виборах в США наступного року.

Результати опитування показують, що більшість американців не хочуть, аби Трамп чи президент Джо Байден балотувалися на пост президента в наступному році.

Половина з тих, хто не хоче, щоб 80-річний Байден балотувався, вважають, що вік президента є головною причиною, але і Трамп не набагато молодший за Байдена, йому 76.

Лише 53% американців підтримують Трампа, про це свідчать дані опитування Morning Consult.