Танки Abrams незабаром будуть на полі бою в Україні

0
156

Про це заявив Міністр оборони США Ллойд Остін під час вітального слова на початку роботи 15-го засідання Контактної групи з питань оборони України, яка триває сьогодні на авіабазі США «Рамштайн» у Німеччині.

Глава Пентагону розповів про майбутню військову допомогу Україні з боку майже 50 держав, які долучилися до Контактної групи з питань оборони України, створеної у квітні 2022 року під лідерством США.

— Я радий повідомити, що танки M1 Abrams, про які були зобов’язання у Сполучених Штатів раніше, незабаром будуть в Україні.

Контактна група активізувалася завдяки наданню систем ППО Patriot, IRIS-T, HAWK, NASAMS, SAMP/T та інших систем протиповітряної оборони. І ці оборонні системи продовжуватимуть захищати критично важливу інфраструктуру України, включаючи зерно та енергоносії.

Я повторюся: протиповітряна оборона рятує життя. Тож я закликаю всіх продовжувати надавати наземну протиповітряну оборону Україні. Ми повинні продовжувати забезпечувати Україну системами протиповітряної оборони та засобами перехоплення, — відзначив Ллойд Остін.

Окрім систем ППО, Міністр оборони США наголосив, що для посилення обороноздатності України необхідні й артилерійські боєприпаси.

— І прямо зараз, у розпалі битви, ми також повинні продовжувати наполягати на тому, щоб Україна отримала боєприпаси, необхідні для продовження боротьби, включно з боєприпасами калібру 155 мм, — прокоментував він.