GMD GRANITE & MARBLE DESIGNER INC – ЦЕ СТИЛЬ, КРАСА ТА ПРЕСТИЖНИЙ ВИГЛЯД ВАШОГО ДОМУ

0
652

Тепло домашнього вогнища

З давніх-давен камінь був для людини символом стабільності і престижу. Мармур і граніт використовували для будівництва і оздоблення найбільш видатних споруд, що демонстрували велич і могутність їхнього власника. Це матеріали, актуальність яких вимірюється тисячоліттями, а надійність і довговічність перевірена видатними зодчими сучасності і минулих епох. На відміну від синтетичних продуктів сучасних технологій, натуральний камінь здатен створити у вашому домі позитивну ауру, наділити його почуттям упевненості й захищеності.
Нині сфера застосування натурального каменю суттєво розширилася. Завдяки красі, довговічності і якісним експлуатаційним характеристикам, мармур і граніт застосовують усюди – від житлових будинків і офісних приміщень до виставкових центрів, аеропортів та станцій метро.
З граніту та мармуру фірма “GMD GRANITE & MARBLE DESIGNER INC” виготовлює чудові кухонні поверхні, каміни, підвіконня, сходи.

Як зробити кухню красивою?
 
kuhnya_300Кухня – одне з найважливіших приміщень у будинку, де ми проводимо чимало часу, тому в кухні все повинне бути зручно і раціонально. Стиль кухні може бути різним – від класики до модерну. Однак чим експресивніший вид кухні й авангардніший її дизайн, тим більше в неї шансів швидко вийти з моди. Колірна гама кухні повинна допомагати розслабитися або, навпаки, робити стимулюючий вплив. У кухні, що постійно перегрівається, гарно виглядають холодні тони –  відтінки блакитного, сірого і зеленого. У темних кухнях краще використовувати пастельні тони – лимонний, рожевий, фісташковий, абрикосовий, персиковий.
Використання стільниць (countertop) з натурального каменю завжди підкреслить вишуканість Вашої кухні. Їхня довговічність і краса доповнюються ще й практичністю і витривалістю перед ушкодженнями (зокрема перед порізами). Як матеріали для робочих поверхонь – стільниць – застосовуються натуральні, синтетичні і штучні камені. Граніт – міцний і стійкий, мало сприйнятливий до кислот; мармур жаростійкий, але має пористу структуру, тому на ньому часто утворюються плями від жирів і вина. Зате мармурову стільницю можна вибрати з безлічі чудових зразків.

Магія “живого” полум’я
Історично камін завжди був центром оселі, біля якого збиралася вся родина, щоб і погрітись, і поспілкуватись. Сьогодні він став радше невід’ємною деталлю престижного інтер’єру, яка підкреслює матеріальний статус господарів дому, ніж джерелом тепла.
Незважаючи на те, що роль каміна сьогодні змінилась і він уже є не стільки засобом для обігріву приміщення, скільки розкішною (і часто виключно декоративною) “прикрасою”, більшість родин усе-таки віддає перевагу “живому” полум’ю. Камін робить дім затишним та індивідуальним. Недарма кажуть, що людина ніколи не втомиться дивитися на три речі — як працює інша людина, як тече вода і як горить полум’я.
     Камін часто є “законодавцем” стилю кімнати, в якій його встановлюють. Водночас тип та зовнішній вигляд каміна залежать від розміру, освітлення, призначення приміщення. Каміни, оздоблені мармуром чи гранітом, виглядають  надзвичайно вишукано, надійні в експлуатації та безпечні.

Підвіконя – оздоба кімнати
Підвіконня – це невід’ємна частина інтер’єру будь-якого приміщення. Їхньою формою, а також матеріалом, з якого вони виготовлені, можна підкреслити, а також посилити враження від дизайнерського бачення інтер’єру квартири чи офісу. Граніт і мармур у цьому випадку перевершують усі інші матеріали. Підвіконня можна виготовити будь-якої форми, використовуючи найновіші технології обробки каменю. З точки зору експлуатаційних характеристик вони більш довговічні порівняно з іншими матеріалами.

Східці, приступки, колони та арки
shody_300Компанія “GMD GRANITE & MARBLE DESIGNER INC” пропонує сходини з різною поверховою фактурою: полірована, шліфована, термооброблена та ін. Виробництво сходинок оснащено сучасним каменеобробним спорядженням, що дозволяє виконувати різні види робіт: контурну, фасонну, фрезерну обробку, полірування, нанесення малюнка і виконання мозаїки.
Також фірма виготовляє гранітні деталі для благоустрою: плити мостіння, бортовий камінь, парапети, карнизи, тумби, водоприймачі, водостоки, вазони, урни, лави та багато іншого.

Сучасні технології виробництва дозволяють передавати красу та натуральний ефект синтетичним матуріалам з високими експлуатаційними властивостями. Зовні штучний мармур та граніт майже не відрізняються від природних аналогів, але мають певні переваги:
•    екологічно безпечні матеріали та допущені до контакту з харчовими продуктами;
•    легші за природний камінь у кілька разів;
•    міцні та прості в обробці;
•    стійкі до атмосферних впливів;
•    стійкі до дії масел, ацетону, кислот тощо (на відміну від натурального мармуру);
•    легко чистяться неабразивними миючими засобами;
•    висока волого- та морозостійкість;
•    велика варіативність кольорів.

Популярність штучного мармуру та граніту пояснюється невисокою ціною та високими декоративними якостями. Оптимальне поєднання ціни та якості робить можливим використання штучного мармуру та граніту для виготовлення будь-яких виробів та оздоблення зовнішніх і внутрішніх приміщень. Синтетичні камені – крісталіт, аксілан, варікор, коріан й інші – ні в чому не уступають природним аналогам, а часто і перевершують їх по практичності. Основа штучних каменів – пісок, кварц, акрил, скляні волокна, бауксіт і сильні сполучники.

P.S. Граніт – магматична гірська порода, багата на кремнезем. Одна з найбільш поширених порід у земній корі. За своїми фізико-механічними властивостями граніт – чудовий будівельний матеріал. Масивність і щільність граніту, його великі фактурні можливості (здатність набувати дзеркальної поліровки, за якої на світлі виграє веселка вкраплень слюди; виразність неполірованого шорсткого каменю, що поглинає світло) роблять граніт одним із основних матеріалів, що використовуються для облицювання будівель і різноманітних споруджень.

 

Граніт добре зарекомендував себе як матеріал для оздоблення. Ці гірські породи неповторно поєднують у собі несподівані кольори, фактури, малюнки, що надають виробам із натурального граніту з одного боку благородний вигляд, з іншого – міцність і довговічність.
Ма́рмур — досить крупнокристалічна речовина. Він утворюється внаслідок перекристалізації вапняку в земній корі при високій температурі і високому тиску. Мармур буває забарвлений домішками в найрізноманітніші кольори: білий, рожевий, сірий, червоний, чорний тощо. Він легко піддається механічній обробці. Мармур широко використовують для скульптурних робіт, для виготовлення електричних щитків, як облицьовувальний матеріал у будівництві тощо. В хімічних лабораторіях його застосовують для добування вуглекислого газу.

Вироби фірми “GMD GRANITE & MARBLE DESIGNER INC” користуються великою популярністю серед жителів Чикаго та околиць.

Для тих, хто бажає ознайомитися із зразками продукції, подаємо телефон та адресу компанії:
5202 N. Wesley Terr., Chicago
(773) 456-6372
www.gmdchicago.us

Ольга РУДА