ЧОМУ МІШЕЛЬ ОБАМА НЕ ВІДРАЗУ ПОЦІЛУВАЛА ЧОЛОВІКА НА МАТЧІ

0
266

Відносини між президентом і першою леді США залишаються безхмарними, запевнив журналістів представник Білого дому у відповідь на прохання пояснити, чому Мішель Обама не поцілувала свого чоловіка Барака, коли під час баскетбольної гри їх великим планом показали на екранах.
За традицією, пари, що опиняються в фокусі літаючої над трибунами камери, яка так і називається – поцілункова камера (Kiss cam) – повинні поцілуватися. Проте напередодні, під час показового матчу чоловічої олімпійської збірної з баскетболу, Барак і Мішель Обама традицію порушили: замість поцілунку глядачі побачили, як перша леді хитає головою.
Пізніше їм була надана можливість “виправитися” і вони нею скористалися: опинившись знову в центрі уваги, Обама міцно поцілував дружину в губи. Тим не менш, у журналістів президентського пулу залишилися деякі сумніви щодо того, чи не посварилося подружжя.
“Можу сказати вам, що цей інцидент став предметом переговорів на високому рівні у вертольоті дорогою на базу ВВС Ендрюс”, – сказав, викликавши сміх супроводжуючих Обаму в Техас журналістів, представник Білого дому Джош Ернест.
“Я можу сказати вам, і я знаю про це з дуже хорошого джерела, що повідомлення про те, що президент був відхилений, помилкові. Президент і перша леді отримали задоволення від гри. Під час першого періоду вони сиділи на трибунах, помітили, що їх показують на великому екрані, посміхнулися, але не зрозуміли, що їх показує “поцілункова камера”. І тільки коли в перерві президент і перша леді зустрілися з дочками, ті запитали їх, чому вони не поцілувалися. Вони зізналися, що не зрозуміли, що повинні були цілуватися, але вдруге президент скористався нагодою і поцілував дружину”, – пояснив Ернест.