НАТРАПИЛА КОСА НА КАМІНЬ

0
440

Президент США Барак Обама заявив, що не проситиме вибачення у кандидата в президенти від Республіканської партії Мітта Ромні за критику його діяльності на чолі компанії Bain.
“Ми не маємо наміру просити пробачення. Ромні стверджує, що вирішить економічні проблеми, оскільки у нього великий досвід у бізнесі. Я думаю, що виборці цілком законно хочуть дізнатися, який саме у нього досвід”, – сказав Обама в ефірі американського телебачення.
Раніше передвиборчий штаб Обами звинуватив кандидата від республіканців у тому, що той із 1999 по 2001 рік негласно брав участь в управлінні інвестиційною компанією Bain, яку сам і заснував у 1984 році.
Сам Ромні при подачі документів для передвиборної кампанії вказав, що залишив Bain у 1999-му, щоб у 2002-му керувати організацією зимових Олімпійських ігор у  Солт-Лейк-Сіті.
Штаб Обами ґрунтував свої звинувачення на тому, що саме в період із 1999 по 2001 рік компанія Bain займалася аутсорсингом робочих місць, закриваючи американські фірми і передаючи їх функції організаціям у Мексиці та Китаї.
Сам Ромні ці звинувачення відхилив і вимагав від глави Білого Дому вибачень, сказавши, що такі заяви “не гідні президента США”.
Нагадаємо, згідно із даними останніх опитувань, більшість американців (56%) вважають, що президент США Барак Обама погіршив ситуацію в країні. При цьому в те, що Ромні здатний кардинально змінити ситуацію, вірять 50% потенційних виборців.
Вибори президента США відбудуться 6 листопада.